tvboryspil.com21 нояб.

Комунальні працівники Борисполя оголосили страйк через низькі зарплати. Відео

Працівники КП «ВУКГ» страйкують. Ще минулої п’ятниці вони твердо вирішили – у понеділок на роботу ні ногою. Незадоволені бориспільці вимагали підняття заробітної плати на плановій нараді. Під час наради також розглянули такі питання: Зачепили на нараді резонансне вбивство на Головатого. Присутні все випитували подробиці. Проте правоохоронці неговіркі, адже триває слідство. Патрульна поліція закликає бориспільців зберігати спокій та не розповсюджувати плітки. Депутат міської ради Олег Романов звернув увагу присутніх на забруднення стічними водами озера в мікрорайоні УМБ-17. Міський голова доручив відділу благоустрою виїхати на місце та вирішити проблему. Планова нарада не обійшлася і без привітань. Днями начальник управління соціального захисту населення Людмила Даниленко відсвяткувала ювілей. Отримали щирі вітання та почесні грамоти з нагоди професійного свята і працівники радіо, телебачення і зв’язку.

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВІТЬСЯ У ВІДЕОСЮЖЕТІ.

💬 Последние комментарии
е
брехня ОЧЕРЕДНАЯ.... на себе испытывала))) в жопу по самый приклад запихивала.. она у тебя морячками под мостом разработанная...
Елена
Да я готова! Как только на кастинге меня негры хорошенько обосцут и получу место анальной натурщицы я сразу тебе адресок новой почты подкину! Вот только каменяря контактов не знаю он как все пидоры галычанские где то в погребе шифруется так что ищи этого опущенеца сам
Елена
Не шали,я знаю что ты знал что то не я ,просто от нефиг делать написала.я Роджера люблю,ходила военкомат намедни, сказала дайте автомат (АКМ) что бы могла встретить Роджера,при всём оружии,дали ,но деревянный, ничего я его в жопу Роджеру запихну,ао самый приклад.хе.
Золотарь
Да не выкручивайся, жертва пьяного зачатия ты, сказала "А", говори и "Б". Становись в позу и адресок кидай куда кеды прислать.
Елена
То не я дУрень.
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!