phm.gov.ua21 мар.

Куди звертатися: в Україні скасували “книги скарг і пропозицій”

Кабінет Міністрів скасував вимогу до бізнесу вести книги відгуків і пропозицій. Їх замінять сучасними методами комунікації, такими як кол-центри і засоби електронного зв’язку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. “Пішла в минуле книга відгуків і пропозицій, яку підприємці в ХХІ сторіччі все ще були зобов’язані купувати, вести журнал обліку цих книг і платити штрафи за неправильно прошиті сторінки. Це зменшить на 125 млн грн. щороку витрати всіх субєктів у сфері торговельної діяльності та торговельного обслуговування”, – йдеться у дописі. На засіданні Кабміну, присвяченому дерегуляції, Максим Нефьодов заявив, що скасування таких книг зекономить бізнесу близько 45 мільйонів гривень на рік. “Ми скасовуємо обов’язковість її ведення, яка, за мінімальними підрахунками, коштує бізнесу близько 45 млн гривень на рік, а взагалі-то їх платимо ми з вами як споживачі – з власної кишені. Зрозуміло, що всі ці витрати лягають на кінцевих споживачів”, – заявив на засіданні Кабміну, присвяченому дерегуляції, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов. Книгу скарг замінять більш сучасними методами комунікації, такими як кол-центри і засоби електронного зв’язку. Також залишається можливість подачі письмових звернень, які мають те саме значення з погляду закону, що й запис у книзі скарг.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .