invak.info14 июн.

Львів‘янки відкрили ательє, аналогів якому немає в Україні

У Львові, у Центрі Шептицького відбувся благодійний захід, присвячений відкриттю першого в Україні ательє, в якому над створенням одягу працюватимуть жінки з інвалідністю. Янчак Ярина, співорганізаторка Дня відкритих сердець та співзасновниця Lady Di atelier розповіла про те, звідки виникла ідея залучення до виробництва одягу особливих працівниць: «За професією я є юрист, а крім того – волонтер. У нас є дуже багато друзів, які мають інвалідність і ми знаємо їхню найболючішу проблему. Є дуже багато людей, які можуть працювати, але сидять вдома через недоступність робочих місць, труднощі із пересуванням громадським транспортом. Ми своїм прикладом хочемо показати, що ці стереотипи ми зламали. Ми є конкурентно спроможними. Ми поставили собі високу планку – ми хочемо, щоб речі купували не через цих дівчат, а через те, що речі реально круті, вони відповідають всім стандартам. Дайте нам ще пару місяців і про нас дізнаються дуже багато людей».

Наразі у команді Lady Di atelier є 16 майстринь. Тетяна Чукній, мама особливої дівчинки Андріани, побачила оголошення про створення ательє у Фейсбуці: «Я люблю шити, вишивати для себе. Це таке моє хобі, яке приносить мені задоволення. Тому я й подумала, чому не спробувати. Написала Ярині, вона одразу відгукнулася і дала мені схему вишивки. Це було неймовірно, коли я побачила цю вишивку на платтях у дівчаток-моделей. Три місяці – це мало часу, але така неймовірна краса вийшла з цього, я просто в захваті».

Тетяна Чукній з донечкою Андріаною

Усі присутні на заході мали змогу побачити результати кропіткої роботи майстринь. Маленькі принцеси у супроводі дорослих дефілювали імпровізованим подіумом, демонструючи унікальні сукні, оздоблені вишивкою ручної роботи. Фотовиставка, яку створила Світлана Бачинська, зачаровує та показує не лише красу одягу, а й ніжність і неймовірну силу жінок з інвалідністю.

Партнером Дня відкритих сердець стала організація «On 3 Wheels», учасники якої допомагають людям з особливими потребами подорожувати і вести активний спосіб життя за допомогою використання спеціальних візків La Joëlette. Нещодавно вони створили бренд одягу, продемонструвати який сьогодні допомогла пані Оксана: «Два з половиною роки тому я була в горах з «On 3 wheels». Це була незабутня мандрівка. Багато тих волонтерів, які зі мною були тоді, стали моїми друзями. Тепер вони започаткували свою лінію одягу і попросили, щоб я теж долучилась як модель. Я погодилась, хоч й хвилююсь, адже подібного досвіду у мене ще не було».

Пані Оксана Спробувати себе у ролі дизайнера змогли й найменші учасники заходу. Розробити власний дизайн вони намагалися під час майстер-класу.

Наразі засновники Lady Di atelier зіткнулись з проблемою пошуку приміщення. Адже працювати «по хатах», як це було спочатку, стало неможливо через величезну кількість замовлень. Окрім того, команда ательє запрошує приєднатися до них нових швей. Ярина Янчак розповіла, що разом із розширенням виробництва планують не лише збільшення робочих місць, а й забезпечення доїзду працівників до роботи.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Эх, какого сказочника потеряли. А нефиг было мандавошек дихлофосом травить.
Каменяр
Все простіше - ЗАХОДУ, Китаю, сусідам РФ, Україні, нікому не потрібна агресивна, озлоблена і здичавіла Росія.
Каменяр
Потоки гівна виливаються з вуст кремлівських небожителів та їх ХОХУ. І не тільки гімна, але й звірячої злоби до всього, що не подобається кремлівському ХУЙЛУ. Ні ХУЙЛО, ні його ХОХУ, ні кремлівські послідовники геббельса і спадкоємці гітлера не не задумуються про наслідки будь-якої війни. А наслідки війни, розв'язаної РФ в Донбасі вже відчуваються і в Росії також. Для російських , так званих "державників" не існує народу, вони служать державі і ХУЙЛУ. Логіка проста - Навіщо думати про народ - БАБИ ЩЕ НАРОЖАЮТ? Або китайці допоможуть
кипчак
Чьим бы проектом ни был Мураев , но выбран неудачно - не вызывает симпартий. На Галичине ему ловить нечего , хотя у нас народ можно склонить на что угодно. Еще неизвестно, кким боком повернется судьба к Пете, видимо он питает надежды на новое избрание, а галицкое пнство наклонит изьирателей за того, кто им пообещает карьерный рост. Все проясняется. когда обочины завешивают бигмордами - Мураева сразу грязью обляпали, а других пока почти не было.
Ке
не спасёт. всем русским советую уезжать с укропии. Россия не прейдёт...
Ке
не так это не работает.
е
Не все..но то что он говорит весьма корреспондируется с объективной реальностью, а вот тот бред что несёт твоя Елена вообще из вымышленного мира