unn.com.ua25 янв.

Макрон запропонував розробити стратегію подолання фрагментації світу

КИЇВ. 25 січня. УНН. Президент Франції Емманюель Макрон запропонував міжнародному співтовариству розробити десятилітню стратегію, спрямовану на посилення позицій Європейського Союзу на міжнародній сцені. Про це він повідомив під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, інформує УНН з посиланням на DW. “Якщо ми хочемо уникнути фрагментації світу, нам потрібна сильна Європа. Це вкрай важливо”, — сказав він. При цьому глава Франції виступив за те, щоб глобалізація була організована більш справедливим чином. Саме цей шлях повинен показати простим людям, що майбутнє за глобалізацією, а не за ідеями націоналістів та екстремістів. Особливу увагу політик акцентував на таких темах, як міграційна політика, енергетика, оборона та інвестиції. Також він зазначив, що підтримує “Європу різних швидкостей”: якщо хтось з партнерів плануватиме йти вперед, їм не варто перешкоджати. Відзначивши проведення реформ у себе на батьківщині Емманюель Макрон заявив: “Франція повернулася, Франція повернулася в серце Європи”. Як повідомляв УНН, Німеччина і Франція планують підписати новий договір, який дозволить поглибити співпрацю між країнами.

💬 Последние комментарии
SWIFT — НАШ !!!
Советские евреи-кибернетики придумали SWIFT и продали технологию на 3апад... Что бы Американские ковбои и Британские Робин Гуды не грабили их "Почтовые дилижансы" с наличкой. Так выпьем же, таварищ Шюрик, за НАШИХ кибернетиков из СССР ( которые сосчитали сколько звёзд на небе и придумали SWIFT )
Антиелена
Ты, Ленка-ТП бестолковая, когда будешь мне рассказывать про коррупцию, начни со свое любимой пиндосии, предварительно цифры подготовив хотя бы поверхностно!
Антиелена
Надо же, не знала да еще и подзабыла! Ты, Ленка-дура-белка, лучше иди в военкомат, там за тебя все знают, и ты будешь в пожизненном наряде по кухне, ибо тебя даже в караул брать нельзя!
Селянин с Харьковщины Олег Марченко
НЕДОРОГО ! продам огород 800,62 гектара в Кабуле, после того позорного бегства НАТО из Афганистана... в подарок много брошеной военной техники, патронов и обосраных штанов - весь товар брендовый - MADE IN USA !!!
Антиелена
Еще и писать грамотно не умеет, и по клавишам не попадает. Пьяная ты что ли?)))
е
трохи, БРЕХЛО? не выиграл, а проиграл и не в домино, а в карты - ЭТО ОЧЕНЬ четко характеризует ВСЮ правдивость ВСЕХ твоих утверждений...
челом бить Государю
что то зачастили "бить челом", то Эрдоган с поклоном ...то Назарбаев тайно, на лечение ...то какие то дети из Грмании с "крещенским утренником"... один только 3еленнский уже год никак не пробьётся "на поклон" со своей клоунской "гуморэской" к Путинской Руке Кремля 😜😜😜