Меркель і Джонсон хочуть запобігти ескалації на Близькому Сході

Анґела Меркель і Борис Джонсон вимагають спільної реакції міжнародних партнерів на обстріли нафтопереробних заводів у Саудівській Аравії. Необхідно запобігти ескалації в регіоні, зазначили лідери ФРН та Великобританії. Після обстрілів двох нафтопереробних заводів у Саудівській Аравії канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) і прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликали міжнародне співтовариство до спільної реакції. Меркель і Джонсон погодилися під час телефонних переговорів, що необхідно "узгодити з міжнародними партнерами спільну реакцію" на події в Саудівській Аравії. Лідери двох держав підкреслили, що вкрай потрібно запобігти "подальшій ескалації напруги в регіоні". Про це повідомили в офісі глави британського уряду в вівторок, 17 вересня. AFP: США мають докази обстрілу заводів із Ірану Тим часом в США мають обґрунтовані дані, які свідчать, що саудівські заводи обстрілювали з території Ірану. Про це повідомляє інформагенція AFP з посиланням на анонімне джерело в уряді в Вашингтоні. За цими даними, для обстрілу заводів були застосовані серед іншого крилаті ракети. Видання Wall Street Journal написало, що США нібито вже передали спецслужбам Саудівської Аравії дані, які свідчать, що з території Ірану в напрямку заводів скерували "понад 20 дронів і щонайменше 12 ракет". Але, повідомляє Wall Street Journal, Ер-Ріяд сприйняв ці дані скептично і не вважає їх вагомими доказами. Офіційний Ер-Ріяд не звинувачував Тегеран у обстрілах заводів. В уряді Саудівської Аравії заявили, що заводи атакували дрони іранського виробництва. Натомість США звинуватили Тегеран в організації нападів. Європейський Союз і Китай закликали утриматися від передчасних висновків і зачекати результатів розслідування. Наслідки обстрілів Через атаку безпілотників добовий видобуток нафти в Саудівській Аравії скоротився на 5,7 мільйона барелів. Це падіння називають одним із найбільших в історії. Світові ціни на нафту підскочили. Президент США Дональд Трамп наказав розблокувати американські стратегічні запаси нафти. Відповідальність за напад на заводи взяли на себе єменські повстанці-хусити, однак Вашингтон звинуватив у цьому Тегеран. Тегеран відкинув звинувачення. Раніше хусити неодноразово обстрілювали територію Саудівської Аравії безпілотними, балістичними і крилатими ракетами іранського виробництва. Іран підтримує хуситів у війні в Ємені.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.