Мей попросить ЄС про перенесення дати Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей попросить Євросоюз перенести Brexit на 30 червня. Про це з посиланням на джерела в уряді пише BBC. Мей досі сподівається, що парламент схвалить угоду про вихід з ЄС, але навіть якщо це станеться, країні буде потрібне коротке продовження термінів для прийняття необхідних законів. За даними джерел, Мей планує попросити ЄС погодитися відкласти вихід Великої Британії до 30 червня, але з можливістю більш тривалої затримки.

Будь-яке зміщення термінів має бути погоджене всіма 27 державами-членами ЄС, і Мей відправиться в Брюссель у четвер, щоб обговорити варіанти з іншими лідерами. При цьому одне з джерел повідомило, що затримка може затягнутися до 2 років. У той же час парламентер щодо Brexit з боку ЄС Мішель Барньє заявив, що ЄС не погодиться на відстрочку без "конкретного плану" дій Великої Британії на цей термін.

💬 Последние комментарии
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!
Горбатый
Национальная революция - это эвфемизм для этнических чисток. Вот и все бандеровское учение.
Весёлый Роджер
А я бы шмальнул! Ну так, для профилактики чисто, нему у дупу солью крупной! Щоб лучше думувал, коди скакал!
Весёлый Роджер
ОЙ лятили гуси ... :-)) "ой летіли дикі гуси ой летіли у неділю дощову пало пір’я на подвір’я закотилось, як повір’я у траву.."
ЛУНА -2
Горбатый не лепи горбатого ...))) зДЕСЬ ТАКИМ КАК ТЫ НЕ МЕСТО....Иди на Цензор - там тебе рады будут примут с распростертыми обьятиями.
Весёлый Роджер
Давай про компутеры побалакаем? Ну давай! Ты битом байты забиваешь коди по улицам гуляешь? Ты за тисипи чи за юдипи чи за пипи? Що сразу всрался з переляку и хвост повис як у шелудивой собаки!
Весёлый Роджер
Ну хорошо, бизнесмен ты хренов - хорошо! Писли победы над москалями куплю тоби цукерку! Ну хорошо - две цукерки! Согласен? Тоди гони карту - да побыстрее! Не то, ненароком, диду Шмуля снова придёт и весь тут форум щирым гивном засрёт!