espreso.tv23 окт.

Міносвіти передало Держприкордонслужбі 7 незаконно закуплених НАУ літаків

Міністерство освіти і науки України передало Державній прикордонній службі 7 літаків, які були куплені за непрозорою процедурою Національним авіаційним університетом. Про це сказав на брифінгу в п'ятницю в Києві міністр освіти і науки України Сергій Квіт, передає Еспресо.TV з посиланням на Інтерфакс. "Це літаки з тієї скандальної закупівлі, яка була здійснена НАУ без проведення тендеру за завищеними цінами. Вони так і не літали за кілька років", - сказав Квіт. Він зазначив, що ці літаки використовуватимуться "фактично з військовою метою". "Це хороші літаки дво- і чотиримісні", - додав він. Сергій Квіт також заявив, що ситуація в самому Національному авіаційному університеті нормалізується, і в Міносвіти сподівається на те, що вона надалі ще покращуватиметься. Як повідомлялося, Квіт розповів, що в 2012 році НАУ без тендеру закупив в українського заводу навчальні австрійські літаки та є інформація, що вони коштували в 1,5 раза дорожче, ніж могли б, до того ж, "контролери не виявили і й не перевірили всі необхідні документи та договори".

💬 Последние комментарии
е
т.е. тебя не смущает то что ты 70-ти летний старый пердун и одновременно склерозная дура, то ли 50 то ли 60 лет с пихвой и яйцами? а меня ЭТО должно смущать?)))
Елена
Язык дипломату дан для того, чтобы скрыть свои мысли.
Елена
Дипломатия и есть брехня чистой воды,хе.Как в поговорке яхык дипломату лан для тгог , чтобы скрыть свои мысли.
Елена
Ахаха,где ты был,сбежал как последнее чмо.,ибо деньги надо потратить и жизнь прожить красиво и долго,такие как иы жизнью не рискуют.
Елена
У тебя наши это Краснов, Шкуро, Маннергейм, Каминский,Власов это всё твои, родненькие.
е
Елена, так ЧЕМ америка говоришь помогает? так что давай топай в военкомат - за СВОИ идеи отвечать, америкосики оружием тебя обеспечат, чтоб ты сдохла во славу их никчёмной страны....
Макс
И современные жители часто теперь считают наибольшей ценностью справедливость – цель построить справедливое общество, полностью свободное от предвзятости.