bazarmedia.info1 нояб.

На 7 сіл жодного лікаря

«Оце рахуйте: Книшівка, Броварки, Плішивець, Дучинці, Бакути, Тимофіївка, В. Будища, Ціпки – нема врача! Нікому навіть рецепта виписати, не те що укол зробити. І куди ми тільки не звертались – і в лікарню, і скрізь, а нам кажуть, що лікар нам не потрібен. Та кому може і не потрібен, а яка ж сімейна медицина, як 7 сіл без врача? Ви ж нам хоч одного живого покажіть! І оце ось скільки часу нам навіть немає до кого звернутись. Днями у селі жіночці одній було дуже тяжко – визвали «швидку», приїхав лікар, зробив уколи. А ще сказав, що передзвонить медсестрі, щоб та приїхала вранці і ще укол дала. І ви думаєте, що хтось навідався? Ні! Нікому ми не потрібні зовсім! Залишились напризволяще! Я від імені жителів усіх сіл звертаюся до вас! Такого бардаку у нас раніше не було! Відправляють на Гадяч. А чим туди їхати? Коли вихідні, то ще й автобус не ходить! Туди доїдеш, а назад? Благаю, нехай би нам дали лікаря хоч два рази на тиждень, щоб за нами був нагляд…» – тремтячим голосом повідомила по телефону Ольга Купка. Чому сільські амбулаторії і ФАПи залишились без лікаря, ми поцікавились у Юлії Власенко, т.в.о. головного лікаря КЗ ЦПМСД: «Ми про проблему знаємо. Тимчасово лікаря на цій дільниці немає. Поки що доросле населення ми обслуговуємо за рахунок міста Гадяч – лікарям амбулаторії ЗПСМ №1 видане розпорядження на обслуговування згаданої дільниці». Простими словами, коли з’явиться «стаціонарний» або хоча б тимчасовий лікар на цій дільниці – невідомо, бо, як пояснила т.в.о. головного лікаря, направляти туди нікого. Тож жителі згаданих сіл залишаються перед вибором: або ж продовжувати їздити на прийом до лікаря у Гадяч, що, власне, вони роблять і зараз, або ж покладатись на власні знання і вміння.

💬 Последние комментарии
Гость
Тупо убивают животноводство в Украине.
е
ага и именно поэтому в твоей Америкен офигительная смертность от ковида - их медицина лучше всех помогает отправится в мир иной если ты беден...и если твоя американская медицина самая-самая, то чего ты ДО СИХ пор не привита самой вкусной и полезной американской вакциной, причем мало раза - уже целых три раза можно!..
е
ок, при чем тут Ким Чен Ын к статье? он из НАТО?нет? тогда какого ты его сюда приплела? Так где говоришь твои "труженики" налоги платят? шо нигде? тогда какого они требуют себе каких-то пособий, бесплатного образования, медицины и др? ТЕБЯ это кстати тоже касается.. Так что с ТВОЕЙ связью с реальностью? ТЕБЯ продолжать ТЫКАТЬ рылом в ТВОИ утверждения?))или до тебя уже дошло?
3вирячэ побыбття пэнсионэрив
Путин выгоняет Бабушек с рынков Украины, которые живут с продажи домашнего молока. именно за цэ и стояв Майдан
уКРАИНА УЖЕ И НА ХРЕН НИКОМУ НЕ НУЖНА!
Зюганов прав: НАХРЕНА НУЖНА ЭТА уКРАИНА, ЧТОБЫ ЕЁ ЗАВОЁВЫВАТЬ, ЕСЛИ ТАМ НИЧЕГО УЖЕ НЕТ - ВСЁ РАЗГРАБЛЕНО И УГРОБЛЕНО!!! ВРАГОВ КОРМИТЬ И ОПЛАЧИВАТЬ НАБРАННЫЕ ЭТИМ НЕДОГОСУДАРСТВОМ ДОЛГИ И КРЕДИТЫ НЕ ИМЕЕТ СМЫСЛА! ПОХОЖЕ, ШЫШЫА ПУСКАЮТ уКРАИНУ В РАСХОД!!!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
Нестор Иванович
Смерть усім хто стоїть на перешкоді здобуття вільності! Без вільності немає справедливості! Воля або смерть!
Авторские статьи