xn--j1aidcn.org20 янв.

На Дніпропетровщині СБУ встановила двох «телефонних терористів»

Двох «телефонних терористів» встановила за один день на Дніпропетровщині Служба безпеки України спільно з поліцією повідомляє УКРОП з посиланням на СБУ. Зокрема, 10 січня 2017 року оперативники спецслужби виявили телефонного жартівника, який «замінував» залізничний вокзал Дніпра. Зробив він це із хуліганських мотивів, перебуваючи у слідчому ізоляторі обласного центру. Цього ж дня співробітники СБУ затримали мешканця Дніпра, який телефоном повідомив про мінування Дніпропетровської обласної психіатричної лікарні. Свій дзвінок затриманий пояснив бажанням пожартувати. В обох випадках відкрито кримінальні провадження за статтею 259 (хибне повідомлення про мінування будь-яких об’єктів власності) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від двох до шести років. За повторний такий дзвінок зловмисника можуть засудити від чотирьох до восьми років увʼязнення. Нагадаємо, що на початку січня Деснянський районний суд Чернігова на три роки позбавив волі зловмисника, який на День Незалежності зателефонував на «102» та повідомив про мінування залізничного вокзалу.

💬 Последние комментарии
Антиелена
А тебя, укропитековское животное, твои кукловоды видимо не информируют про пиндосиков на Яворивском полигоне, где де факто уже Натовская база, про строительство баз под Одессой и Мариуполем, про финансирование и поставки оружия укровоенным, про биохимические лаборатории на украдине? Ты, пидарастенок, глаза открой и мозг включи. Хотя о чем это я??? Какой мозг??? Пи@дуй древний укровоин в военкомат. Желаю демократически сдохнуть за украдину!
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ