На Донбасі з’явиться нова телевежа висотою 150 метрів

У наступному році на Донбасі планується будівництво нової телевежі висотою 150 м.

Нова телевежа має з’явитись у Попаснянському районі на Луганщині. Про це на своїй торінці у ФБ повідомив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський. Крім цього, Нацрада разом із Міністерством інформполітики підготувала План дій-2020 з розвитку аналогового телебачення в Донецькій, Луганській і Херсонській областях. План дій-2020 передбачає встановлення додаткових передавачів аналогового телебачення в Попаснянському районі Луганської і в Гірнику Донецької областей. Згідно з планом, український сигнал охопить стратегічні ділянки лінії розмежування на Донбасі. Національна рада вже видала першу партію дозволів на тимчасове мовлення суспільного мовлення в цих населених пунктах. Технологія аналогового телебачення зберігається в Донецькій, Луганській, а також у 6-ти районах Херсонської області, які межують з Кримом.

💬 Последние комментарии
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил трёх человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Ы
Дрищешь? Ну, давай,дрищи дальше.
НУ, ТУПЫЕ, БЛИН !!!
Застрелил троих человек, убив двоих ??? Это как это понимать???
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!