today.ua16 июн.

На Донеччині відкрили центр розміновування

У суботу, 15 червня, в Маріуполі Донецької області відкрився регіональний Центр Державної служби з надзвичайних ситуацій для комплексних завдань на морі та суходолі з піротехнічних робіт й підводного розмінування. У відкритті узяли участь президент України Володимир Зеленський та міністр МВС Арсен Аваков. Володимир Зеленський привітав рятувальників з подією, наголосивши, що перед ними стоїть величезна відповідальність розмінувати тисячі гектарів звільнених територій України. Наразі бойове чергування у центрі несуть 67 рятувальників — піротехніків відділення перевірки якості розмінування, груп піротехнічних робіт у складі трьох відділень піротехнічних робіт у м. Маріуполь та м. Слов’янськ, групи спеціальних піротехнічних робіт у складі відділень підводного розмінування (морського та річкового), а також відділення спеціальних вибухових робіт. Центр забезпечений двома піротехнічними машинами важкого типу, чотирма піротехнічними машинами легкого типу, вісьмома оперативно-піротехнічними машинами, одною водолазною оперативно-піротехнічною машиною, бульдозером на гусеничному ходу типу ІМР-2, засобами пошуку ВНП на глибину до 0,5 м., до 3 м., до 6 м., комплектами дистанційного переміщення ВНП, засобами індивідуального захисту, а також іншим спеціальним обладнанням для проведення піротехнічних робіт.

Для центру також закуплено роботів, які допомагатимуть з розмінуванням.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Подари ,нам Байден ,Таганрог. Скрутим мы его в бараний рог. Подари скорей Кубань Обожаем мы тарань. Подари нам всю Россию.. её.нефть алмазы,газ. Ведь подарки эти сии Очень радуют нам глаз. Тут уж Байден рассердился А немного ли хотят? Лучше под контроль России, Украину передать ....
Антиелена
Слышь, Ленка-пенка-брокер-чпокер! Там у пиндосиков биржевые индексы падают, паника! Ты можешь помочь индексу? Ну в смысле сделать ему (индексу) хорошо? А?
Елена
Роджер ты не Кен,ты Барби,на Мальти идёшь за Барби.
Елена
Диду Шмуля курил козью ножку о чём-то глубоко задумавшись в схроне , точнее в дзоте находящимся на опушке леса ,было хоть и темновато,но тепло,топилась буржуйка,из бойницы хорошо просматривалась дорога в метрах 300 от него,по этой дороге скоро поедут российские войска, старенький,но еще рабочий МГ-42 смотрел на дорогу и ящики с патронами ледали рядом,Шмуля ждал, знал что это его последний бой с российскими "оккупантами",на стене висел Шмайссер,а за поясом справа в кобуре находился Вальтер.он ждал,и особенно он ждал и надеялся что появится Роджер и он сразит его первой очередью,время шло.....хе.,дед Шмуля никуда не уедет,он умрёт,погибнет на Родине...хе.
Луна -2
Ну куда без тебя верной холуйской морды...Полетишь в самолете,заместо овчарки, которую пристрелят.... Или тебя подбросят в небеса и выбросят на сушу трупом.
Весёлый Роджер
Абырвалг Шмуля, Абырвалг! Бандера капут и хандэ хох!
ера
...ранБа...хоть сейчас...помолчал бы ...казачЕк...зас...ный