khmelnytsky.com.ua16 февр.

На Хмельниччині затримали жінку, яка здала свого 4-річного сина в оренду для жебракування

На Хмельниччині правоохоронці затримали жінку, яка здала свого сина в оренду для жебракування. Про подробиці розповість «Хмельницький». Сьогодні, 16 лютого, правоохоронці затримали жінку, яка спробувала віддати свого чотирирічного сина у довгострокову оренду для зайняття жебракуванням. Зловмисницею виявилась 32-річна жителька Білогірського району. Жінка вирішила віддати свою маленьку дитину в оренду. Хлопчик повинен був жебракувати на вулиці. За це вона хотіла отримати 15 тисяч гривень. За даними Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, з'ясувалося, що хлопчик з неблагополучної родини. Крім того, в жінки вже є двоє старших дітей, віком 7 та 12 років. Однак її вже позбавили батьківських прав щодо цих двох хлопчиків. Також в неї є судимості за скоєння крадіжок та інших злочинів. Але втілити свій план зловмисниці не вдалося. Про її наміри продати чотирирічну дитину швидко дізналися працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми. Незабаром ця інформація підтвердилась. Сьогодні, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали жінку. В цей момент вона отримувала 15 тисяч гривень за те, що передала власну дитину в довгострокову оренду для жебракування. Також відомо, що матір написала розписку. У цьому листі жінка вказала, що добровільно віддала свою дитину і не висуватиме ніяких претензій. Також вона написала, що не буде заявляти в поліцію. Наразі хлопчика передали працівникам соціальних служб. Зараз йому нічого не загрожує.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України. Жінці загрожує до 15 років позбавлення волі. Зараз слідчі встановлюють усі подробиці справи, опитують свідків. Згодом суд призначить покарання затриманій.

Надзвичайні новини

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Помнится как на майдане орали - вот мол придут к нам пиндосы и отменят или сделают минимальные ВСЕ налоги для ФОПовцев! Вот же мудаки наивные! Ну що здобыли бизснес вид рагулей та жидив? Нас_какались....
Весёлый Роджер
ВСЕМ молчать!!! Тут ругаться и матюгаться может тильки дупоизранный пархатый Шмуля Писдунович! Него дупу паны пиндосы избрали та за гроши него отэбали! И не спорьте с ним!!! Бо Шмуля всегда Прав, даже коди и НЕ Прав! «Елена – 11 сентября 2020 - Нахую тебя крутить будут как на карусели и не тебе вафельному батончику чужой спермы ротяку рабочую,с дырявым рабочим очком на меня нехорошие слова говорить ,иначе ебало таки накрошат,от души и со всей злости,и не спрятаться тебе не скрыться под своим прокси?ты понял недоебаный?» «АлХимик -25 января 2019- Чи идиотка, чи просто непроходимая дура. И одно говно вместо мозгов. Да-да, правильно, это ты Елена.»
Елена
Подсрачники любит Роджер,ему нравятся эти ролевые игры, извращенец хренов,он этим на кофе в Париже зарабатывает.хе.
Кот Матроскин
Слуги дриснули от своих хозяев через подземный ход. А кто же завтра утром принесёт хозяевам кофе с печеньками?
Антиелена
Капец, Ленка-белка-давалка могучий укродиванный инфовоин с деревянным автоматом!!! Еще и ТП + ДБ! У тебя там уже пролежни на диване! Ну разве что посмеяться с тебя и подсрачника дать.
Кот Матроскин
Виноваты нефть и доллар... Выходит, что Путин уже не виноват?
Кот Матроскин
Референдум, референдум... Как дедушка Байден скажет, так и будет. И травка и казино.