gazeta.ua14 янв.

На Кіровоградщині на хабарі затримали прокурора

Начальник одного з підрозділів прокуратури Кіровоградської області погорів на великому хабарі – протягом двох місяців він вимагав 6500 доларів за прийняття рішень на користь заявника. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник генпрокурора України Давид Сакварелідзе. За його словами, прокурорський працівник і посередник були затримані при отриманні останньої частини хабара в сумі 3300 доларів. "В даний момент завершуються обшуки за місцем роботи прокурора і за місцем проживання співучасників злочину. В ході проведених обшуків вже вилучено понад 5 тис. доларів США та понад 50 тис. грн", - повідомив Сакварелідзе. Незабаром їм буде вручено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 ККУ. "Безсумнівно, ми будемо клопотати перед судом про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою для обох фігурантів", - зазначив заступник генпрокурора. Також повідомлялося, що у Львівській області затримали на хабарі голову сільради.

💬 Последние комментарии
Золотарь
Да не выкручивайся, жертва пьяного зачатия ты, сказала "А", говори и "Б". Становись в позу и адресок кидай куда кеды прислать.
Елена
То не я дУрень.
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!
Игбун Хохлов
А если так? https://ic.pics.livejournal.com/grazy_gunner/16256730/553590/553590_original.jpg
е
надо было спросить у Блинкена о том чего это США столько войск держат у Мексиканской границы(а это действительно так) - ведь США наверняка хотят напасть на бедную Мексику, и ВСЕ видят концентрацию американских войск у мексиканской границы - так что это наверняка подготовка агрессии в сторону независимой Мексики!)))
Луна -2
Опечатка с моей стороны - признаю.