Навчання без оцінок та вдома: які зміни чекають на українських школярів?

А ваші дітки уже навчаються у школі? Якщо так, то на вас і ваших чад чекає попереду чимало змін. Уже другий рік поспіль в Україні працює система НУШ (Нова українська школа). Діти початкових класів навчаються абсолютно за новою методикою. Та на цьому в управлінні охорони здоров’я вирішили не зупинятися. Цьогоріч є ще чимало змін, які торкнуться кожного із учнів. Отож розпочинаємо. Одне із нововведень, яке стосується більше, тих хто навчає. Окремі дисципліни можуть викладати не шкільні вчителі, а фахівці профільних організацій та установ культури, спорту тощо.Крім того, відтепер у школах офіційно скасовано шкільну форму — відповідно до нового президентського указу. Однак, дирекція школи має право запровадити у себе в закладі певний стиль одежі. Вже з 1 вересня батьки школярів зможуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання. Це може бути сімейна (домашня) освіта, екстернат або педагогічний патронаж. Сімейна (домашня) форма освіти передбачає навчання для учнів, чиї батьки готові самостійно організовувати освітній процес в домашніх умовах. Але учень повинен бути зарахованим до певного закладу, який відслідковуватиме його прогрес у навчанні.Для зарахування на екстернат учень повинен подати заяву та документ, який підтверджує підставу для переведення. Серед поважних причин – неможливість відвідувати заняття у школі чи скласти річне оцінювання. Він орієнтований на учнів, які опанували або можуть опанувати один чи декілька предметів.Педагогічний патронаж передбачений для учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу щодня, перебувають на стаціонарному лікуванні або потребують навчання біля лікарняного ліжка. Також така форма навчання дозволена учням, які здобувають початкову та базову освіту у школах сільської місцевості, в яких через малокомплектність (менше 5 учнів на клас) не може бути організоване навчання у школі.Педагогічний патронаж від сімейної форми відрізняється тим, що передбачено педагогічний супровід від школи. Коли вчитель приходить додому, або ці заняття можуть відбуватися в школі і відбуваються регулярні заняття вчителя і дитини. При цьому переведення учня на навчання вдома можливе за заявою батьків і не потребує додаткового узгодження. Наступне із нововведень. Замість звичайних учнівських квитків, школярі отримають нові — електронні. Це дозволить батькам відстежувати переміщення дитини по місту за допомогою спеціального додатку. Але це поки що діятиме в окремих школах. І відтепер вчитель не має права оголошувати оцінки на весь клас - він може лише описово оцінити зусилля школяра. А знати конкретний рівень оцінювання чи бали мають право лише самі учні та їхні батьки. Та чи будуть такі зміни позитивні? Можна буде побачити хіба що тільки в кінці року, а можливо і тільки через років 4.

💬 Последние комментарии
Кот
Провести следственный экспериментжусадив Виктора Ющенко в эту машину и пальнуть 20 раз,а после взять на анализ кровь,которую он который год отказывается сдать!!!
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанутый? Как это в Крыму нет российских военных, если там база Российского ВМФ? Совсем ты чурка тупая. Конечно, они там были, есть и будут. И Путин никогда не говорил обратного. Тебе по хохлоящику хуйню какую-то пизданули, а ты уши развесила.
КРЫМ НАШ !!!
Путин поблагодарил президента Украины 3еленского за предолату по газу и отоплению в его Крымской "хатынке" Император, размером как Верховная Рада - Дурко, иди батрачить на Пана, иди пл0ти н0л0ги 3елебобе))) а то Российский президент и заберет Дворец за долги
yes
Станцию украинских полярников заполонили тысячи пингвинов. Ученые следят за их спариванием.
Антиелена
Ты ж, Ленка-белка, трындела, что все будет хорошо. Амэрика с тобой, амэрика в тебе! Иди в амэриканскую биолаборатори, иди почку продавай, раз плохо! Делай что-нибудь кроме высеров никчемных своих!
е
капитан очевидность....чтоб вода была горячая, ее надо нагреть....дура блин...
е
а кто вам майданутым дал право стрелять в каждого несогласного с вашей идеологией?пытать? насиловать? батальоны ТОРНАДО И ШАХТЕРСК тебе в рыло НИ ОДИН НЕ ОТВЕТИЛ за свои преступления, гуляют на свободе несмотря на решения УКРАИНСКОГО суда... ну?? как вы к людям так и они к вам... но только если ты будешь плевать на людей они утрутся и запомнят, а вот если они на тебя - то ты просто утонешь...