Навколо Афін вирують пожежі: 8 загиблих, десятки поранених

Через дуже спекотну та вітряну погоду навколо грецьких Афін ширяться пожежі. Згоріли сотні будинків, є жертви.

"Станом на 01:45 ночі була офіційно підтверджена загибель 8 осіб та 56 осіб дістали травми різних ступенів тяжкості. Це проміжні підсумки тривалої пожежі в приморському містечку Каллітехнуполі, розташованого неподалік Афін", - повідомляє сайт Русские Афины. Через сильну пожежу тисячі жителів і гостей прибережного містечка Каллітехнуполі, розташованого між Рафіною і Неа Вутза опинилися в кільці вогню. Пожежники через нестачу техніки і неорганізованість виявилися не готові до традиційних пожеж, зазначається у повідомленні. "Підсумком стали більше 200 згорілих будинків та на момент публікації не менше 8 загиблих і 56 осіб бістали опіки й ушкодження дихальних органів внаслідок вдихання диму і чадного газу", - повідомляє сайт. За даними видання, тільки до 12 ночі була закінчена евакуація сотень людей, які сховалися на березі моря від вогню і диму. У лікарні масово привозять десятки обпалених людей, а також осіб з ураженням дихальної системи. За словами свідків, кілька людей померли вже в лікарні або дорогою до неї.

Через сильні пожежі губернатор Аттики ввів в регіоні надзвичайний стан. Ситуація в Аттиці дуже складна, оскільки у нас є три великі пожежі: одна в Кінеті, одна в Агіо Теодорос і одна в Пентелі, заявив ANA-MPA генеральний секретар цивільного захисту Янніс Капакіс. Заступник міністра захисту громадян в заявах ANA-MPA, натякнув, що велика пожежа може бути і результатом підпалу, і заявив, що буде розпочато розслідування Управлінням карного розшуку, співробітники якого вже знаходяться в регіоні і почнуть розслідування, як тільки дозволять обставини. «Ці пожежі не такі безневинні", - сказав пан Тоссас. Як повідомляють місцеві метеорологи, з неділі, 22 липня, Греція «перебуває в полоні хвилі гарячого повітря», температура якої коливається від 37 до 41 градусів. Міністерство культури Греції повідомило також, що через аномальну спеку тимчасово закритий для відвідування туристів знаменитий Акрополь.

💬 Последние комментарии
ера
да комУ ты нУжОн..
е
Елена, теперь точно понятно КТО ты - мудила Шредингера)))
Святая Инквизиция Ватикана
Привился Ковидной вакциной от производителя Виагы и умер... – никто страховку ТЕБЕ и ТВОЕЙ СЕМЬЕ платить не будет, вот до чего довёл этот наглый Путин свободную Америку !
Голодомор Канады 2022
Путин проплатил протесты водителям грузовиков Канады «Прилавки всех крупных городов Канадым огут опустеть»
Весёлый Роджер
А за 550км воно е? Ты куда Шмуля со своим умом прапора? Писдуй до хаты - жидобандеровец проклятый!
Весёлый Роджер
.лядь Моня запор, таки ты не просто высерщик русофобный тут - ТЫ МУДАК ПОЛНЫЙ!!!! Иди на фуй со своими оценками, это делитанство. Какого ты фуя сюда вояк приплёл долбоЭб ты продажный! Лишь бы меня обосрать? Таки не получилось - бо замены китайским "китайскую мивину" - НЫМА! ЭЙ МУДАК тебе лишь бы тут кого-то обосрать! Явно Р.Ищенко давно нима - вот и у тебя полный рот щирого гивна! ДолбоЭБ и МУДАК! Ты всё же Шмуля, 100% - он, такой же пиСдабол и гандон! Ни о чём пишешь - лишь бы высрать!
---
соседка сказала что вчера приняли на работу уборщицу в АТБ....и даже выдали халат и веник с совком!!!.Экономика на подъеме!