depo.ua12 февр.

НАЗК обміняється даними з Держгеокадастром для перевірки е-декларацій

Національне агентство запобігання корупції (НАЗК) налагодило автоматизований обмін інформацією з Держгеокадастром, необхідний для перевірки е-декларацій. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу агентства. "Держгеокадастр став першим держателем реєстру, який вжив усіх необхідних заходів для автоматизованого обміну інформацією з НАЗК", - йдеться у повідомленні. Впровадження та функціонування такої cистеми передбачає автоматизований обмін інформацією між інформаційно-телекомунікаційною системою "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" та іншими державними реєстрами і базами даних. "Обмін відомостями відбуватиметься з дотриманням усіх необхідних вимог щодо захисту інформації, зокрема персональних даних. Держгеокадастр став першим держателем реєстру, який вжив всіх необхідних заходів для впровадження передбаченого протоколом автоматизованого обміну інформацією", - зазначили у НАЗК. Наразі агентство погоджує відповідні протоколи обміну і з іншими державними органами, які є утримувачами реєстрів, зокрема Міністерством юстиції, Державною фіскальною службою, МВС, Пенсійним фондом та іншими відомствами. Нагадаємо, 9 лютого в НАЗК відбувся розподіл повноважень між членами агентства за п'ятьма основними напрямками діяльності, визначеними у законі "Про запобігання корупції".

💬 Последние комментарии
ера
...подлабузник задним умом крепок.... но не до такой же степени...
ЗНАЧИТ ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В КУЕВЕ!!!
ТО, ЧТО АМАРИКАНСКИЕ ДИПЛОМАТЫ УЕЗЖАЮТ ИЗ кУЕВА, ГОВОРИТ О ТОМ, ЧТО ПРОВОКАЦИЯ БУДЕТ В кУЕВЕ! АМЕРИКАНЦЫ ПРИМЕНЯТ ХИМИЧЕСКОЕ ОРУЖИЕ (НЕ ДАЙ БОГ!!!) В кУЕВЕ, И ОБВИНЯТ В ЭТОМ РОССИЮ. И - ПОНЕСЛАСЬ...
НЕ ДАЙ БОГ ЭТОМУ СЛУЧИТЬСЯ!!!
Подорвут америкосы ЧАЭС, обвинят Россию. тем самым убивают "сразу трёх зайцев" - наносят вред Белоруси, России (на украину им наплевать) и развязывают боевые действия, что есть настоящей целью американцев!
Луна -2
Почему не будет?- в отличие от тебя он знает цену смерти и жизни,Афганистан научил .Поэтому, Родина. для него, не пустой звук - он будет воевать ...
Серж
Мяколя. Пока толстый сохнет, худой уже здохнет. Скачи.
Антиелена
Нет, подожди. Давай вспомним деепричастный оборот. Как он оформляется в предложении? Ну докажи, Ленка-дура-белка, что ты не бездарь!
Антиелена
Это ты бездарь и укропитек! Лишь бы последней что-нибудь высрать. Ну хоть бы что-то содержательное было!