Непрохана гостя: альпаки кумедно познайомилися з кішкою

На ферму в Нідерландах пробралася кішка, яка спантеличила своєю присутністю альпак. Це веселе відео їхнього знайомства стрімко набирає популярність в Мережі.

nk_hauz/k1FWgTnng.jpeg

Альпаки до останнього не могли зрозуміти, що це таке, і чому воно знаходиться на їх фермі. Вони уважно стежили за всіма діями кішки, постійно йдучи за нею "по п'ятах".

Цікаво те, що кішку така увага з боку альпак зовсім не збентежила. Вона спокійно продовжила бродити по фермі, займаючись своїми справами.

Альпаки судячи з усього були стривожені. Навіть те, що вони в кілька разів більші за кішку, не додало їм впевненості.

Тільки після того, як кішка вдосталь нагулялась, вона вирішила піти. Альпаки так і не змогли зрозуміти, кого вони зустріли.

💬 Последние комментарии
Елена
Кто помог,кто помог,добрые люди помогли,есть такие,не скажу кто,сие есть тайна великая,а ты мерзавец,это знают все,хе
е
Елена, вот он твой мост, твоя мечта..там для твоей задницы непочатый край работы...
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй эбаная .лядь! Ты это, ты!!! Тому що дупой нюхаешь цветы! Вот спроси ОЗЗИ, он новый, вот пусть скажет - стилистика, ошибки и др в 2018 году твоя или нет?
е
обслуживай, не отвлекайся...
Весёлый Роджер
Так я не понял, а кто помог армянам? Потеряли пол Карабаха - ушли к пиндосам - цэ круто, а могли бы и всю страну потерять! Если б не Великая Россия!!! А що там хитродупые xoxлюки потеряли? Ну те, що у Эуропу с голой сракой поскакали! ЭЙ Шмуля, таки шо пиндосы вам казали - будуть вони за срань щирую воевать? Или тильки старую технику поставлять? Ось то так? Так мудак?
Елена
Н разговариваю с тобой.
Елена
18-й год,18-й ,плять.
Авторские статьи