Німеччина знову продовжила контроль на австрійському кордоні

Німеччина ще на 6 місяців продовжила контроль на кордоні з Австрією.

Про таке рішення міністра внутрішніх справ повідомив у середу журналістів речник відомства, повідомляє кореспондент Укрінформу. «Федеральний міністр внутрішніх справ вирішив, що контроль на внутрішньому кордоні між Німеччиною та Австрією буде продовжено після 11 листопада 2019 року ще на 6 місяців», - сказав Стів Альтер. Це рішення було прийняте з урахуванням загальної ситуації з міграційних питань та політики безпеки та на підставі статей 25-27 Кодексу шенгенських кордонів. Берлін наголошує на прагненні повернутися до практики без контролю на внутрішніх кордонах ЄС, але оцінюючи ситуацію, робить висновок, що передумов для скасування запобіжних заходів на німецько-австрійському кордоні поки немає, хоча спостерігається тенденція до зменшення кількості випадків спроб нелегального перетину кордону. Так, якщо у 2018 році чиновники виявили 11 464 спроб несанкціонованого в'їзду на територію ФРН з боку Австрії, то з січня по серпень включно 2019 року їх нарахували 6749. У 2018 році було повернуто назад, тобто відмовили у в'їзді, 6208 особам, цьогоріч - 3792. Незабаром буде надіслано відповідне повідомлення Європейській комісії та європейським установам, а також країнам ЄС та Шенгенського простору. Нагадаємо: тимчасовий контроль було введено в осені 2015 року на хвилі кризи біженців. З того часу процедуру продовжують кожні півроку.

💬 Последние комментарии
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.
кипчак
Ума нет - считай калека! Это о тех, кто дешевы указами надеется навербовать союзников. Уж как Н.Савченко спсали, а чем это обернулось для спасателей? Так у нее на фоне искаженного представления об украинсклм патриотизме (существует такое недоразумение в антиРусском мире), еще хорошо развита логика и чувство брезгивлсти, чтобы не связывть свою деятельность с подонками. А у амнистированных Зе, скорее всего, руки в крови, тупые головы и лютая ненависть ко всем, в том числе "спасителям". Не сторонников плодит Зе, а лютых врагов и свергателей, не говоря уже о росте криминогенной обстановки.
кипчак
Чем ближе зима, тем меньше шансов у этой ублюдочной команды усидеть в креслах, не то что о победах мечтать.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи