informator.news4 нояб.

Німецький політолог розповів про зв’язок між нелегальною міграцією та тероризмом у ЄС

3 листопада у Києві відбулася лекція німецького політолога Штефана Лоренцмаєра про нелегальну міграцію та тероризм у ЄС. ІНФОРМАТОР розповідає, про що говорив у Києві німецький політолог і професор Аугсбурзького університету під час лекції “Виклики міграції та тероризму в ЄС: погляд з Німеччини”. Перш за все Лоренцмаєр відзначив, що у 2015 році Європейський Союз зіткнувся з хвилею масової міграції, причому значну частку мігрантів становили нелегальні. Вони прибували здебільшого з Сирії та Афганістану, а також з країн Північної Африки, передусім з Лівії. За словами політолога, згідно з законодавством ЄС, біженці мають отримувати відповідний статус та залишатися у першій країні Європи, до якої вони прибули. Але тим не менш більшість мігрантів залишилися не в Італії та Греції, куди вони потрапляли спершу, а у Німеччині або Швеції. “У Швеції найбільша кількість нелегальних мігрантів з усіх європейських країн, потім ідуть Австрія та Німеччина”, – зазначив Лоренцмаєр. Також він додав, що більшість європейських країн не хотіли приймати у себе мігрантів і тому подбали про те, щоб ті потрапили до ФРН, де їх запросила Ангела Меркель.

Професор Штефан Лоренцмаєр під час лекції у Києві“Австрійці просто поставили на дорогах вказівники: “Німеччина туди!”, мовляв, проходьте і не зупиняйтеся”, – розповів політолог. Окрім цього, Лоренцмаєр відзначив, що ще одним шляхом до Європи для нелегальних мігрантів є машрут через Росію та Норвегію. За словами політолога, проблема полягає в тому, що у європейських країнах діє угода, згідно з якою біженців не можна екстрадувати назад, якщо їхні держави не є демократичними і там їм загрожує небезпека. Саме тому більшість нелегальних мігрантів залишаються у Європі, що створює додаткові проблеми, адже у більшості з них немає не лише офіційного статусу і документів, але також освіти і навичок для роботи. До того ж, більшість мігрантів – це молоді чоловіки. Все це створює підгрунтя для зростання кримінальної загрози та тероризму. Наостанок Лоренцмаєр зазначив, що зараз європейські країни більше не налаштовані оптимістично щодо прийому мігрантів. Навпаки, навіть у Німеччині триває дискусія щодо закриття кордонів та повернення частини мігрантів на батьківщину.

Популярні маршрути мігрантів“Найбільша проблема стосується тих з них, які залишилися жити у Німеччині, адже їх потрібно інтегрувати у суспільство. Майже ніхто з них не володіє мовою і не знає німецької культури”, – відзначив політолог. Також Лоренцмаєр розповів, що зараз європейські держави об’єдналися для певних заходів з охорони кордонів. Зокрема, у Середземному морі вже тривалий час проводиться операція “Софія”, завдання якої – слідкувати за човнами з мігрантами, які намагаються нелегально потрапити до Греції або Італії. За словами політолога, у ЄС діє правило, що ці човні мають прийматися, а люди – залишатися на території ЄС, якщо є небезпека, що вони потонуть. Саме тому з території Північної Африки посилають навмисно необладнані човни, аби рятівники з ЄС знайшли їх та забрали екіпаж до себе. Зрештою Лоренцмаєр відзначив, що подолання міграційної кризи можливо лише за умови закриття кордонів та зменшення потоку мігрантів. Також він розповів, як ця криза підсилює вплив правих партій у Європі та відзначив, що для значної частини населення мігранти асоціюються з тероризмом. Політолог розповів, що він сам опинився неподалік місця берлінського теракту та добре розуміє почуття небезпеки у інших німців. Він підсумував, що попри заяви окремих європейських лідерів (зокрема, Дональда Туска) про те, що міграційну кризу подолано, поки що про це говорити ще рано. Олександр Андрієвський для ІНФОРМАТОРа

💬 Последние комментарии
ИЗМЕНЕНИЕ СИСТЕМЫ
Проблема политики в том, что она чрезмерно персонифицирована. Мы каждый раз вынуждены "выбирать" из предоставленного нам набора мафиозных воротил. Каждый "топит" за кого-то, и одновременно против кого-то. В итоге получаем лишь замену одного мафиозного воротилы на другого (или его марионетку). Более того, мафиози всегда ближе друг к другу, чем к народу. И в нужный момент мафиозные кланы всегда договорятся. И даже их борьба может быть спектаклем - лишь бы народ думал, что идёт реальная политическая борьба. Выход из этой ситуации - полный отказ от персонификации. Как только вам говорят "вот этот политик хороший, а этот плохой" - это верный признак обмана, развода. Это замкнутый круг. Как только звучит хоть одна фамилия - это значит конструктивный разговор не состоялся и его можно закончить. Сейчас надо бороться ЗА СМЕНУ СИСТЕМЫ назначений на ключевые должности. Только открытый конкурсный отбор, на все должности, сколько-нибудь значимые в масштатах страны. Отбор по открытой и прозрачной процедуре, досконально описанной в законах, с обоснованием каждого пункта. С детальной проверкой биографий, с прохождением тестов и т.д. Нарушение процедуры автоматически означает, что вступление на должность не состоялось. Иначе мы обречены не на власть достойных, а на власть мафиозных отбросов. Вот эту позицию сейчас надо раскручивать везде. В комментах, в соцсетях, в публичных выступлениях, в петициях на сайте президента, Кабмина и т.п. В разговорах с друзьями и знакомыми, и даже с незнакомыми. Только СМЕНА СИСТЕМЫ и ОТКРЫТЫЙ КОНКУРСНЫЙ ОТБОР на важнейшие должности. Эти слова должны звучать на каждом шагу, а наши "политики" должны с ними засыпать, видеть во сне и просыпаться тоже с ними перед глазами. СМЕНА СИСТЕМЫ и ОТКРЫТЫЙ КОНКУРСНЫЙ ОТБОР. КАРФАГЕН ДОЛЖЕН БЫТЬ РАЗРУШЕН.
Весёлый Роджер
Ну таки о чём базар- вокзал – конечно Шмуля хорошо знает Изю Абрамовича Индекса - и вполне бы мог ему помочь, но сука ЖМОТ и СКРЯГА – никому не пидсобляет, а тильки у всех ворует и в долг берёт и никогда не отдаёт! Вот такой он пархатый, продажный и жадный обормот! А ещё он детей соседских подкармливает – всё их на органы продать мечтает, тому за хунту он так сильно переживает! Это его мечта, тех детей продать и в Америку убежать!
Общество защиты животных
Начать с ветеринара. Закончить бандеровцами. Работы в любой неньки не початый край скопилось. Конечно! Ведь если долго не делать никакой полезной работы, то она постепенно накапливается. А в Майами - хорошо... Там пальмы и негры работящие по улицам ходят. И даже национализм там другой, либеральный. Теперь понятно почему Путин против либерализма. Боится конкуренции.
Весёлый Роджер
Ну и пьянь ты Шмуля, ну нажрался - мабутно до халявной буряковки дорвался! Это у щиропархатых бувает - коди кто-то в халяву им наливает!
Весёлый Роджер
Шмуля писал, шо уси Арматы из фанеры выпилены лобзиком. Шо всё это мультик. Как и Крымский мост - то голограмма!
Весёлый Роджер
Уже тяпнул фунфырик - ВСЁ кина ны будэ, Шмуля он же НЕ пьющий, но вже готов, у дупу эбаный артист Писдунов!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, да ты бачишь сквозь экран? А сквозь стены могёшь? А в Банке подглядеть пин-код? А рядом с женской раздевалкой тоже ходишь? Чи тоби у твоих розовых труселях и так бабы за свою принимают и юбки при тоби пиднимают? А мы с тобой Шмуля в одном полку служили? Чи на поле удобрять вместе ходили? А кому я продался с потрохами? А кто тут пел песни радости ворам-олигархам и сраки им лизал? Не ты тварь? Цитату дать? Вот ты им и продался - МРАЗЬ нищеброд, пыдар и обормот!
Авторские статьи