ООН призупинила співпрацю з миротворцями зі Шрі-Ланки

В ООН призупинили співпрацю з миротворцями зі Шрі-Ланки після призначення генерал-лейтенанта Шавендри Сільви на посаду командувача армії республіки.

Про це повідомляє AFP. "У світлі цього призначення (генерала Сільви на посаду командувача армії - ред.) Департамент операцій з підтримання миру ООН призупиняє майбутнє розгортання шрі-ланкійської армії", - заявив заступник офіційного представника ООН Фархан Хак. Проти генерал-лейтенанта Шавендри Сільви і його формувань були висунуті звинувачення в серйозних порушеннях прав людини в ході громадянської війни в республіці. Коломбо проігнорував неодноразові попередження ООН щодо призначення генерала керівником армії країни, через що Альянс і призупинив співпрацю з місцевими миротворцями. «Таким чином, підрозділ шрі-ланкійської армії та окремі офіцери, які зараз служать у миротворчих операціях ООН, будуть репатрійовані починаючи з наступного місяця відповідно до дат їх ротації, і не будуть замінені шрі-ланкійським персоналом», - наголосив Хак. Наразі близько 490 шрі-ланкійських військовослужбовців залучені для операцій з підтримання миру в Малі, Лівані та Судані.

💬 Последние комментарии
е
Сказал тот для кого телевизор истинна в первой инстанции....диванный воин, блин...
е
Вот и ответ...пока информацию получаешь из телевизора, а не от общения с реальными людьми толку от тебя не будет...
е
Ага, те самые тысячи которых даже ОБСЕ не нашло, хотя очень старалось... А про оружие поставляемые из-за рубежа тебе бы промолчать..одни джавелины и снайперские винтовки чего стоят...
е
Ты вопроса не понял? Тебя о чем спросили? А ты что написал???
е
А это вопрос к украинским властям почему они данный вопрос игнорировали... Спроси Ющенко, для него ведь Голодомор и пчелы были важнее данного вопроса....
Каменяр
Це на сьогодні Росія постійно піднімається з коліно-ліктьової пози, в яку її поставив Путін
е
Поостой ответ: что с тобой будет делать полиция, если ты её требование остановится продолжишь движение на своём авто? Правильно, начнёт преследовать и...откроет огонь если ты продолжаешь не реагировать на требования остановки.. Даже если ни в чем не виноват! Дошло, тупенький???
Авторские статьи