aspekty.net5 авг.

ПАРЄ закликала США відмовитися від смертної кари

Вперше за 20 років у США на федеральному рівні було прийнято рішення про здійснення смертної кари щодо п’яти ув’язнених. Генеральний доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи з питання скасування смертної кари Тітус Корлецян розчарований рішенням Сполучених Штатів Америки відновити приведення у виконання смертних вироків. Про це повідомляє прес-служба ПАРЄ. «Я глибоко розчарований тим, що федеральний уряд США прийняв рішення відновити смертну кару після фактичного 16-річного мораторію», — заявив Корлецян. Він підкреслив, що «смертна кара завжди є жорстоким і нелюдським покаранням, яким би не був злочин, і вона більше не повинна застосовуватися в демократичних державах, які дотримуються прав людини». Корлецян закликав федеральну владу США повністю відмовитися від такого виду покарання. «Я закликаю федеральну владу Сполучених Штатів, які є державою-спостерігачем у Раді Європи, розглянути на політичному рівні можливість повної відмови від цього покарання відповідно до наших спільних цінностей, викладених у Загальній декларації прав людини та в міжнародних договорах», — заявив представник ПАРЄ. Нагадаємо, у США вперше за 20 років було прийнято рішення про смертну кару для 5 заарештованих.

💬 Последние комментарии
Зеленский в бешенстве и без плана
Нужно смотреть на факты, а не летать в облаках. Например, Турция давно принята в американский трансатлантические военный блок, но это не сделало Турцию нормальной страной... Швецию нужно принять. Финляндию - не нужно. Прибалтов, включая поляков, и турков - исключить. Безнадежную Украину, соответственно, принимать нет никакого смысла.
Кот
Их спаровать с Зелебобой и Борюсик в следующий раз с упоением сыграет писюном на рояле!Благо,у Зельца партитура имеется!!!
МДА
Это печально. Кто такой Ермак - деятель, юрист, кинопродюсер. Помощник народного депутата Украины от Партии регионов Эльбруса Тадеева. Президент общественной организации «Ассоциация предпринимателей города Киева». То есть КПД = 0. Рукоблуд, самоучка - то есть никто.
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))