Парламент Грузії затвердив новий уряд

У зовнішній політиці Грузія й надалі проводитиме курс на інтеграцію до Євросоюзу та НАТО та прагне максимально поглибити відносини зі США у всіх сферах, запевнив прем'єр-міністр Георгій Гахарія. Парламент Грузії проголосував за вотум довіри уряду на чолі з прем'єр-міністром Георгієм Гахарією. На засіданні в неділю, 8 вересня, таке рішення підтримали 98 законодавців від урядової партії "Грузинська мрія". Голосів проти не було, утім опозиція не брала участі в голосуванні, повідомляє агентство dpa з посиланням на місцеві ЗМІ. Представляючи депутатам урядову програму на 2019-2020 роки, Гахарія заявив: "Окупація - це найбільша наша проблема". Він зокрема вказав на те, що "20 відсотків економічного потенціалу Грузії окуповані". "Ця проблема є головним викликом для нашої безпеки", - наголосив Гахарія, цитує інформагенція "Інтерфакс". Для боротьби з нею потрібні "конкретні справи, а не популізм", запевнив грузинський прем'єр. При цьому він зазначив, що для подолання проблеми окупації необхідно використовувати всі інструменти, крім війни. Нині непідконтрольними уряду в Тбілісі залишаються Абхазія та Південна Осетії, де дислокуються російські військові. Говорячи про зовнішню політику, Гахарія наголосив, що Грузія й надалі провадитиме курс на інтеграцію до Євросоюзу та НАТО, максимально поглибить відносини з США у всіх сферах. Стосовно політики уряду у сфері економіки Гахарія зазначив, що держава максимально підтримуватиме бізнес. Він також пообіцяв, що уряд докладатиме "зусиль для збільшення експортної продукції і скорочення імпорту". Гахарія 2013 року повернувся в Грузію, зайнявши посаду бізнес-омбудсмена. Раніше він працював менеджером у німецькій авіакомпанії Lufthansa. У 2016 році був призначений на посаду міністра економіки, а в 2017 році - отримав пост міністра внутрішніх справ і віце-прем'єра Грузії.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
В нынешнее время "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
Гость
И "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
То Юра не может спокойно реагировать,твой брателло.такой же урод, только не многослойный, умом не вышел что-то сказать,как ты , только ты пистишь дохуя,а по сути бред сумасшедшего,два дебила одним словом ты и Юра и ублюдка.
наблюдатель
А ведь БРИКС – своего рода убежище для государств, способных на развитие и нуждающихся в союзниках, не заинтересованных в их подавлении, а наоборот, стремящихся к установлению взаимовыгодного партнерства.
Гость
Однако "Виктория Нуланд, внучка евреев, вынужденных ради выживания бежать от украинского антисемитизма, поддерживает потомков и духовных последователей украинских националистов. То есть палачей, угрожавших её предкам, основных союзников нацизма во Второй мировой войне".