intvua.com20 нояб.

ПЕРЕГОВОРИ ПРО "ЯМАЙКУ" ЗАЙШЛИ В ГЛУХИЙ КУТ

На початку цього місяця канцлер Німеччини Ангела Меркель запевняла, що коаліційні переговори між очолюваним нею Християнсько-демократичним союзом, "зеленими" та "вільними демократами" мають завершитися 16 листопада. Проте очікуваного підписання угоди, яку у ЗМІ прозвали "Ямайкою", так і не сталося. Більш того - у четвер за 15-годинний раунд дискусій політичні сили не просунулися у пошуках консенсусу ні на крок. Раніше ЗМІ повідомляли про згоду потенційних партнерів ХДС піти на поступки найбільшій фракції, зокрема щодо соціальної політики та заходів збереження довкілля. Проте питання возз'єднання сімей біженців та закриття вугільних електростанцій досі залишаються спірними. До того ж, партії мають різні погляди на пенсійну реформу, охорону здоров'я, ринок праці, зміни у сфері освіти та оподаткування.

Зазначимо, що деякі експерти пророкували повторення у Німеччині голландського сценарію. У Нідерландах переговори про формування більшості у новому скликанні парламенту тривали понад 200 днів. Лише після їх завершення був офіційно затверджений склад уряду.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...