Під час відомого забігу биків в Іспанії постраждали 5 людей

Медики, що наглядають за щорічним забігом биків у іспанській Памплоні, повідомили про поранення п'ятьох осіб під час традиційного фестивалю Сан-Фермін. Про це повідомляє Associated Press. Представник Червоного Хреста Хосе Альдаба зазначив, що машини швидкої допомоги доставили постраждалих в найближчу лікарню через кілька хвилин після початку забігу в суботу вранці. Щонайменше одного з потерпілих бик травмував рогами.

фото: Reuters

Дощ, який пройшов раніше, зробив вузькі бруковані вулиці міста більш слизькими, ніж зазвичай.

Багато бігунів були затиснуті у натовпі, біжучи поруч із масивними тваринами 850-метрову дистанцію за трохи більше ніж дві хвилини. Бики важили від 550 до 630 кілограмів кожен.

фото: Reuters

Фестиваль Сан-Фермін стартував в Памплоні в п'ятницю і триватиме до 14 липня. Свято, на яке з’їжджаються щороку тисячі туристів, було популяризоване американським письменником Ернестом Гемінгвеєм.

💬 Последние комментарии
Ку
Аргументов нет. Поэтому США - полное говно! Соси у Бидона!
дедовщина Батькивщины
Расстрелявший сослуживцев солдат - оказался матросом... из Одессы 😁 из за хронической нищеты и недоедания в Нац-гвардии Украины - солдаты и матросы вынуждены подрабатывать ночными сторожами на Южмаше...
Манижа
Вот за этого парня и нужно голосовать! Если он попадет в парламент, то и там быстро наведет порядок.
Мухомор Каддафи
Срочник? Вот и вся причина. Срочник расстрелял профессиональных военных. Он оказался сильней. Значит за ним правда. Это военный нового типа. Такие побеждают. Побеждают во все времена.
сезон охоты на зайцев Blackwater
сколько там за "импортных" зайцев дают зелёными ? огласите весь список пожалуйста ! если украинские нищие "охотники" узнают ценник - то сами перестреляют их ...в спину
Лавр Жирик
Сколько можно сюсюкать? Нужно просто жахнуть наконец-то.
«Грабь, пей, отдыхай!»
прокурор Лос-Анджелеса разрешил жителям грабить поезда! Скоро уже и в\на Украине... ТЕПЕРЬ ТОЧНО ЗА ПАНУЭМ!