ua.news30 мар.

Піраміду Лувра тимчасово сховає інсталяція

Піраміду Лувра в Парижі 29 березня приховає інсталяція французького авангардиста JR. Постановка приурочена до 30-річчя піраміди. Це друга робота художника з луврською пірамідою — у 2016 році JR обклеїв її листами, на яких був відтворений фасад павільйону Лувру, що знаходиться за пірамідою, пише ТАСС. Цього разу завдяки малюнку піраміда покриється візерунком, який зіллється з бруківкою і перспективою в бік саду Тюїльрі. Повністю оптичну ілюзію можна буде спостерігати з верхнього поверху одного з крил Лувра. Зал, що знаходиться там — резервний, і перебування там великої кількості людей не завадить експонатам. Інсталяцію демонтують у понеділок.

💬 Последние комментарии
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.