Південь Польщі потерпає від паводків

У результаті інтенсивних дощів, що тривають у Польщі упродовж останніх кількох днів, на півдні країни з берегів вийшли багато річок, призвівши до паводків.

Сильні зливи та буревії торкнулися також й інших регіонів Польщі, зокрема на півночі, сході та центрі країни. Рятувальники по всій Польщі 1,6 тис. разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди. В результаті буревіїв та сильних опадів по всій країні поламано сотні дерев, пошкоджено 32 будинки.Найбільше постраждав Лімановський повіт Малопольського воєводства РП, де велика вода залила дороги, відрізаючи частину населення від світу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. "Ми евакуювали водіїв, які застрягли на залитій водою дорозі № 968 між населеними пунктами Мшана Дольна і Камєніца... До близько 80 будинків у населеному пункті Камєніца немає жодного доступу", - повідомив речник пожежної служби у місті Ліманова Войцєх Фрончек.

На півдні Польщі з берегів вийшли, зокрема, ріки Дунаєць, Бялка, підтопивши кілька населених пунктів. До загрозливого рівня також піднялася вода у гірських річках Тиха вода, Поронець, Охотніца.

Відтак рятувальники закрили для проїзду головну дорогу до курортного міста Закопане, спрямовуючи транспорт іншими об’їзними шляхами. З районів, які були під загрозою підтоплень, евакуйовано понад 400 дітей з п’яти скаутських таборів. Воєвода Малопольського воєводства Пьотр Цьвік вночі створив кризовий штаб по протидії паводкам. Кризові групи по протидії паводкам створено у гмінах Білий Дунаєць, Буковина Татшанська, Тшцяна. Найвищий, третій рівень, гідрологічної загрози спостерігається у Малопольському, Сілезькому та Свєнтокшиському воєводствах півдня РП.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А яка тобі користь з військових технологій? Тобі, рядовій ХОХУ? Росія, сучасна Росія - в групі постійно догоняючих!
Каменяр
Это ты имееш "право ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ". Але вся заковика в тому, що ХУЙЛО не питає тебе чи ти хочеш "ПОД КЕМ ЛЕЖАТЬ .. И СОСАТЬ". Тобі сказано - готовся отчаливать в РАЙ. И крапка. Так само скажуть лягай та росувай булки. І крапка. Альтернативи для тебе немає - або розсувай булки або в РАЙ. А ми з ХУЙЛОМ, з цим намісником САТАНИ ще повоюємо. І з тобою та іншими ХОХУ, якщо вони сунуться в Україну. І виженемо ( вірніше допоможемо відправитись в РАЙ) тих, хто прийде із зброєю...
Наш ответ Быдлостану
Америка их поддерживает и еврей Блинкен очень много умных слов говорит, но тебе оно ненужно... Умные слова, в смысле.
Елена
Роджер прочитай , может когда нибудь поумнеешь,в чём конечно есть большие сомнения.https://masterok.livejournal.com/7704511.html
Елена
Туда им и дорога.
Патріот
Немає в коміксі ніякого патріотизму! Бо не бачу тут ана "слава Україні" ані "героям слава"... Неякісна робота. Непатріотична.
ALWAS
Неплохо и на молодых влияют. Многие из них просто не доживут до старости. А негатива у нас много. Рост цен, безработица, засилье бюрократии, в общем- полицейское государство. И потому вымираем.