Польська опозиція випереджає провладну партію на виборах до Європарламенту

Опозиційна Європейська Коаліція, яка складається з ліберальних та партій лівого спрямування, у соціологічних опитуваннях випереджає провладну консервативну фракцію “Право і Справедливість” у виборах до Європарламенту.

Про це йдеться в новому дослідженні Європарламенту, інформує PAP. Згідно з опитуванням, 37,5% поляків у виборах до Європарламенту готові проголосувати за Європейську Коаліцію (партії Громадянська платформа (РО), Польська селянська партія, “Сучасна”, Союз демократичної лівиці (SLD) і партія Зелених), за фракцію PiS – 36,3% (“Право і Справедливість” (PiS), Порозуміння і Солідарна Польща), а за новостворену партію лівого спрямування “Весна” (Wiosna) – 10,6%. Виборчий поріг 5% перетнув би ще рух Kukiz’15 з 7,3% голосів.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...