www.unn.com.ua15 окт.

При Мінветеранів планують створити Раду родин загиблих

При Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України планують створити Раду родин загиблих. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила профільний міністр Оксана Коляда, передає УНН. "Можна довго розповідати керівництву держави про те, що соціальний захист родин загиблих - це один із найважливіших обов'язків країни. Особливо, тієї, де йде війна. А можна зібрати усіх разом і, дивлячись у вічі, про це поговорити. Поговорили. Домовились: створюємо Раду родин загиблих при Мінветеранів", - написала Коляда. Також, за її словами, у міністерстві до 15 листопада закінчать роботу над новим законом за активної участі родин загиблих захисників. "Розбираємося з питаннями виплат, чекаємо від родин інформації про усі протизаконні випадки, зокрема, щодо фактів розслідування загибелі наших захисників, активізуємо роботу над програмою національно-патріотичного виховання молоді, зйомок патріотичних фільмів і інформаційної політики загалом", - написала Коляда.

💬 Последние комментарии
3020
Она бы лучше своего клоуна кормила, а то его уже прёт от дури.
3020
Часы показывали полшестого, поскольку вручал их политический импотент.
3020
После официальной части торжества в Киеве планируется концерт группы «Антитела» с участием Президента Владимира Зеленского, руководства Министерства обороны и Вооруженных Сил Украины. Вот так кратко и правдивее нужно освещать сие событие.
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.