Протести в Алжирі: 11 поліцейських отримали поранення

У п'ятницю, 15 березня, в ході акцій протесту в Алжирі затримали 75 демонстрантів, 11 співробітників поліції отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters. "Сотні тисяч людей зібралися в центрі Алжиру в п'ятницю в ході найбільших протестів проти 20-річного правління президента Бутефліки з моменту початку заворушень минулого місяця", - йдеться в повідомленні. Найбільші з часів "арабської весни" 2011 року протести в Алжирі почалися після того, як чинний глава держави заявив про намір знову взяти участь у президентських виборах, запланованих на 18 квітня. 2 березня під час протестів, за офіційними даними, постраждали понад 180 осіб, одна людина померла в результаті інфаркту. У столиці держави Алжирі на вулиці вийшли десятки тисяч людей. Наступного дня Бутефліка пообіцяв у разі перемоги не перебувати на посаді глави держави весь строк і через рік оголосити дострокові президентські вибори. На тлі протестів президент Алжиру Абдельазіз Бутефліка вирішив не балотуватися на п'ятий президентський термін. Абдельазіз Бутефліка є президентом північноафриканської країни з 1999 року. Після інсульту в 2013 році Бутефліка прикутий до інвалідного візка, з того часу він рідко з'являвся на публіці і не виступав з промовами. За інформацією швейцарських ЗМІ, Бутефліка знаходиться в університетській клініці Женеви.

💬 Последние комментарии
ХУЦПА В МИКВЕ !!!
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН !!!
выборы-выборы
Выборы - это бл@дский цирк, на котором реальная власть (мафия) с помощью подкупа и фальсификаций подгоняет результат под выгодных бандоте (место которой - на зоне) подставных лиц, которые будут представлять не интересы народа, а интересы мафии. При так называемом "тайном голосовании" невозможно проверить свой голос. Невозможно и доказать, что голос не учтён. После того, как бюллетень попадает в урну, избиратель теряет контроль над своим голосом. Почему нельзя сделать голосование явным и сразу вносить голос на сайт Избиркома, прямо на участке для голосования?
Давид
Слегка поправлю. Думать надо было в 2004 когда майданутым показали слабину, ну а в 14 г уже отгребли по полной.
УПС
Джонсон пусть вечеринки устраивает. А то будет в Британии Чечня или текильная баня.
Серж
Когда мы уже наконец соберёмся Россия, Украина и Белоруссия и дадим этим вонючим Янки люлей?!!!
---
раньше надо было думать-в 2014 году .Кормили майданутых-теперь сами хавайте.Майдан хотите?--получите по полной от не януковича полиции да и нацгвардия тоже из активистов -знают где надавить.
Мразь
Зеля продал все а теперь хлеб подорожал