“Слуги народу” хочуть створити в Україні єдиний реєстр зброї

Зареєстрований у Верховній Раді проект закону “про зброю” визначає основні засади обігу, використання, зберігання, придбання, ввезення, маркування зброї різноманітних типів, а також порядок отримання відповідних дозволів на зброю, порядок ввезення цієї зброї та порядок створення єдиного реєстру зброї, у якому будуть відомості про зброю, яка продається через відповідні авторизовані центри, а також ту, що буде ввезена чи виготовлена в Україні. Про це в коментарі кореспонденту УНН розповів народний депутат від партії “Слуга народу” Ігор Фріс. “Законопроект великий, визначає основні засади обігу, використання, зберігання, придбання, ввезення, маркування зброї різноманітних типів. Визначено різноманітні типи зброї, визначено різноманітні типи боєприпасів, визначено порядок отримання відповідних дозволів на зброю, визначений порядок ввезення цієї зброї, визначений порядок створення єдиного реєстру зброї — у ньому будуть відомості не тільки про зброю і відстрілку з тої зброї, яка продається через відповідні авторизовані центри, а й та, яка буде ввезена в Україну, яка буде виготовлена”, — сказав співрозмовник. Він додав також, що був визначений і сформований порядок отримання спеціальний дозволів на придбання зброї. “Усунена трохи бюрократична процедура спілкування осіб, які планують придбати зброю, з органами, які видають на це дозвіл, але набагато жорсткіший порядок для коротко стволу, для пістолетів, визначений порядок правил поводження, здача відповідного екзамену і найголовніше — визначено порядок легалізації незаконної зброї, яка на сьогодні існує у державі”, — сказав нардеп. З його слів, за даними спеціалістів і експертів, приблизно від 600 до 800 тис. одиниць зброї, яка була завезена з зони бойових дій або перейшла якимось чином до нас сюди. “Той механізм, який дозволяє, в тому числі, цю зброю законним шляхом легалізувати, ставити на облік, і ті особи, у яких вона зараз перебуває незаконно, стануть законними власниками цієї зброї”, — додав Фріс. Говорячи про мету даного законопроекту, він заявив, що документ спрямований на те, щоб “у країні не було сірого ринку, сірого обігу зброї, яка є в темноті, яку ніхто не бачить”.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ фекалия пархатая, во первых - дай мою фразу или ссылку про это? Шо НЫМА? Эй брехло обсерун?! Я вообще такого слова НИКОГДА не писал про "террана"!!! А тильки про тебя, как ты всё до хаты воровал и как сыр в масле пархал! А ты НИ НА ОДИН вопрос так и не ответил! Тварь русофобная, мразь ты нацисткая, холуй пиндосный! А я разве сейчас про сытость народа в Союзе писал? Или как ты нацистов защищал?
е
А про свои делишки забыла склеротичка? И тебе прилетит за воровство, развал и продажу страны...
е
Напомнить тебе склеротичка про ТВОИ высказывания про аграрную супердержаву? А про "трудяжек"-контрабандистов западян? А про никому не нужный газ, который можно не покупать? А про другой твой бред??? Ась? Когда за СВОИ слова отвечать будешь, а брехло продажное???
е
Терпилу Америку в Афгане тебе напомнить? Как их бедуины с берданками выгнали?))) шо забыла, склеротичка??? А уж как ты сучка тут амерам лижешь и обслуживаешь морячков под мостами тут только ленивый не знает....
Елена
А СК России дела возбудил козлоослик,так что права ера,кому то по делам его воздастся,притом и тебе прилетит и за конец восьмидесятых и начало девяностых, ты конечно там близок к абсолютному нулю,но вина и на тебе есть
Елена
А я что хочу,то и праздную,склро Хеллоуин буду праздновать тоже, Слава Америке!
Елена
Ты же говорил что в союзе ничего и ни у кого не было, потому что терран и партейцы всё у людей забрали ,а еду всю чьели,а людям оставалось лебеду и отруби есть,шах тебе и мат.