США хочуть придбати порт на півночі Греції

Сполучені Штати планують брати участь в приватизації грецького порту Александруполіс, який оцінюється як стратегічно важливий об'єкт. Таку заяву зробив посол США в республіці Джеффрі Пайетт. Оголошення було зроблено на заході з нагоди підйому земснаряду «Ольга», який затонув у порту ще в 2010 році і заважав використовувати його на повну потужність. Разом з послом на урочистості приїхав міністр національної оборони Греції Ніколаос Панайотопулос. Представник США був присутній на заході, оскільки саме вони оплатили роботи з підйому земснаряда вартістю 2,3 мільйона доларів. «Александруполіс є ключовою ланкою європейської енергетичної безпеки, регіональної стабільності і економічного зростання, тому Сполучені Штати і Греція ведуть тут спільну роботу для просування наших спільних інтересів у галузі безпеки та економіки», - цитує Пайетта прес-служба американського посольства в республіці.

💬 Последние комментарии
Бюро переписи
Кочевой народ. Гены.
Сэдий Пэдро
Цэ добрэ. Розпыздэмо
Гость
Как нибудь это случится, Россия даст тебе шлепка по твоей затылке.
Луна -2
Вдали неньку любить всегда приятней, чем у себя дома.- это истина.
Бюро переписи
Ярослав Мудрый - украинец... И Юрий Долгорукий тоже. Но это какой-то неправильный украинец. Потому что у настоящих украинцев руки не длинные, но короткие. Анатомия такая.
Луна -2
Привет ,Роджер - Ну вопрос пока закрыли - потому что сегодня наконец -то затопили и внимание , немного потеплело.Теперь о хлебе - беру черный хлеб пряно -зерновой без дрожжей -400 грамм - мне его на неделю хватает - РАНЬШЕ СТОИЛ В ПРОШЛОМ ГОДУ - 18 гривен за буханку В последний раз - 22,5 гривны -ИДЕТ ПОЛЗУЧАЯ инфляция. К Новому Году, наверняка, все подорожает .
Бюро переписи
Да. Патриотичный табор таки покидает любу неню исторически. Цыгане.