США і Австралія закликали Росію і Китай до переговорів з контролю над озброєннями

США і Австралія вважають, що в сфері контролю над озброєннями необхідні нові механізми і закликають Росію і Китай до переговорів з цього питання, йдеться в спільній заяві за підсумками міністерських консультацій двох країн. "Сторони підтвердили необхідність нового етапу в сфері контролю над озброєннями, який розширить кількість держав і збройових систем, включених у відповідні угоди, і активізує зусилля зі скорочення ядерних ризиків", - йдеться в документі, текст якого надійшов в "Інтерфакс". У ньому підкреслюється: "З цією метою, і, не виключаючи можливості нового продовження СНО, вони закликали Росію і Китай сісти за стіл переговорів і приєднатися до зусиль Сполучених Штатів з просування орієнтованого на майбутнє порядку денного в галузі контролю над озброєннями, спираючись на неминуще значення договору про нерозповсюдження ядерної зброї". Консультації пройшли в Австралії, у них з австралійської сторони взяли участь міністр закордонних справ Маріс Пейн і міністр оборони Лінда Рейнолдс, з американської - держсекретар Майк Помпео і міністр оборони Марк Еспер.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .