zik.uaSep 14

США і Бразилія оголосили про створення спільного фонду зі збереження Амазонії

Сполучені Штати і Бразилія зобов’язалися внести 100 млн доларів до фонду збереження біорізноманіття в тропічних лісах Амазонки, яким управлятиме приватний бізнес.

Про це оголосили під час сьогоднішньої зустрічі у Вашингтоні держсекретар Майк Помпео і міністр закордонних справ Бразилії Ернесто Араужо, повідомляє Голос Америки.

Під час спільної прес-конференції Араужо спростував твердження про те, що Бразилія не здатна вирішувати екологічні проблеми Амазонії, включаючи пожежі, кількість яких суттєво зросла. Він заявив, що необгрунтовані тривоги з приводу кліматичних змін загрожують суверенітету Бразилії. Насправді, за словами Араужо, головне питання – зростання кількості робочих місць для жителів Амазонского регіону.

«Регіональний розвиток Амазонії, на наше переконання, є єдиним способом дійсно захистити ліс. Тому нам потрібні нові ініціативи зі створення робочих місць, які принесуть дохід жителям цього регіону, і саме тому наше партнерство зі Сполученими Штатами дуже важливо», – заявив глава МЗС Бразилії.

«Ми будемо нарощувати наші торгові відносини, які вже вимірюються в більш ніж 100 млрд доларів. І в цьому місяці... бразильська і американська команди почнуть робити те, про що в березні домовилися наші президенти. Ми починаємо роботу над створенням інвестиційного фонду для Амазонії, в який за 11 років буде вкладено 100 мільйонів доларів для збереження біорізноманіття. Цей проєкт буде очолювати приватний сектор», – заявив держсекретар Майк Помпео.

Дональд Трамп провів переговори з президентом Бразилії Жаір Болсонару в березні цього року. Під час зустрічі глави США і Бразилії домовилися про розширення і зміцнення стратегічного партнерства. Майк Помпео сьогодні заявив про початок «нової важливої ери в американсько-бразильських відносинах».

Глава Держдепартаменту зазначив, що зараз в Бразилії знаходяться більш ніж 180 000 біженців з Венесуели, які були змушені покинути батьківщину через економічний колапс і тиранію режиму Мадуро. «Ця щедрість – свідчення прихильності вашої країни питань регіональної безпеки і захисту прав людини», – зазначив Майк Помпео.

💬 Последние комментарии
--99999
потомки СС ваши внуки немцами по крови не будут только по названию-может быть.
9999
БОльше арабов и негров они им наработают.Что наплодятся это факт.немок перетрахают это точно то есть чистоты арийской расы не будет.Хоть телегнозия а сработает.
е
И самое интересное, что твои украиноязычные через пару предложений спокойно переходят на русский и дальнейший разговор идёт на русском и это вне зависимости от области)))) так что можешь дальше плеваться ядом - захлебнешься)))
е
Так я и так в Украине, и пока такие как ты не стали насаждать мову, даже старался в разговоре с украиноязычными переходить на украинский ... И ты крымскотатарского не знаешь))) и в Крым я тоже ездил... Так что твой пук в лужу.....
е
Это же ТЫ тут вещаешь про тысячи российских военнослужащих, а не я)))... Следовательно, то у ТЕБЯ есть тот самый поименный список...давай приводи его, тогда и поговорим))))
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
---
державна мова Крыму -русский язык.Как бы такое как ты не пыжился а вякать вы можете только с разрешения бутусова.А в Крыму вякнуть побоитесь не на русском языке.ДЕЛОВЫЕ ВЫ ТОЛЬКО КОГДА С МЕРТВЫМИ ВОЮЕТЕ И СИДЯ НА ДИВАНЕ. Вот приезжай в Крым и проверь реакцию кулака об твой нос.
Авторские статьи
Авторские статьи4ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи4ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи5ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи7ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи8ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества
Авторские статьи8ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи8ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи8ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи9ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея