www.unian.ua12 окт.

США відправлять в Саудівську Аравію тисячі військових - ЗМІ

США планують відправити тисячі військових до Саудівської Аравії після того, як там відбулася атака на нафтові об'єкти 14 вересня. Міноборони США схвалило відправку в Саудівську Аравію додаткового військового контингенту. Про це в п'ятницю, 11 жовтня, з посиланням на Пентагон повідомив в Twitter журналіст СNN Райан Браун. «Всього буде відправлено три тисячі чоловік додаткового контингенту, ці рішення підтверджені за останній місяць. Сполучені Штати не шукають конфлікту з іранським режимом, але ми будемо зберігати серйозну військову силу в регіоні», — процитував він заяву військових. Перед цим Браун розповів, що міністр оборони США Марк Еспер дозволив відправити в королівство дві ескадрильї винищувачів, одне експедиційне авіакрило (AEW), одну систему THAAD і дві ракетні батареї системи Patriot. Раніше 11 жовтня стало відомо, що недалеко від саудівського порту Джедда атакували іранський нафтовий танкер. Судно загорілося, на ньому стався витік нафти. Хто стоїть за атакою, поки невідомо. У ніч на 14 вересня на території національної нафтової компанії Саудівської Аравії Saudi Aramco сталася пожежа. Пожежі передував вибух, що стався в результаті атаки безпілотних літальних апаратів.

💬 Последние комментарии
------
России уже давно нада выщёлкивать сообщников сема.
-------
Зачем вонять украине про крым-профукали с одобрения туррчинова ,обамы котоые дали добро на уход крыма.А теперь это второстепеный вопрос.Ядерная смерть это более серьезный вопрос украине.Энергетика очень важная.Донбас тоже второстепеный вопрос .
------
Колониальная власть это кукла на руке манипулятора.
-----
Выпросили чтоб Белоруссия признала крым росийским.
Голос разума
Читать прессу? И смотреть интернер-рескрсы? Я прочитал, что в ночь с 26 на 27 февраля 2014 года Верховную Раду Крыма захватили военные РФ. И увидел видео этого захвата. О каком референдуме дальше можно говорить?
Кот
В Израиле,Южной Корее президенты сидят за решёткой как миленькие и ничего,а тут видишь ли маменькин сынок не хочет и все!Хоть и доказательств его вины выше крыши,по которой Мишка в Киеве скакал аки орангутанг!!!
Елена
Иди ошибка природы снегом улицы Киева посыпай, Кличко что сказал?что что бы не было гололедицы , будут посыпать улица Киева снегом,факт, бегом взял лопату и посыпай снегом