www.unn.com.ua26 июл.

США збираються домагатися реформування СОТ

Американський уряд має намір домагатися реформування Світової організації торгівлі. Про це заявив у середу президент США Дональд Трамп, виступаючи у Білому домі перед журналістами після закінчення переговорів зі главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, інформує УНН. "Ми, отже, будемо тісно працювати зі партнерами-однодумцями, щоб реформувати СОТ і зайнятися питаннями несправедливих торговельних практик, включаючи крадіжку інтелектуальної власності, насильницьку передачу технологій, промислові субсидії, спотворення, створені державними підприємствами, а також надлишкові виробничі потужності", - зазначив американський лідер. Трамп неодноразово піддавав СОТ критиці. Так, у квітні він написав у своєму Twitter, що СОТ, надаючи преференції Китаю, веде себе несправедливо по відношенню до США. На початку червня на нараді свого кабінету Трамп назвав “лихом” Угоду про північноамериканську зону вільної торгівлі і СОТ.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.