Стали відомі найдорожчі міста Євросоюзу 2018 року

Німецьке відомство статистики опублікувало рейтинг найдорожчих міст Євросоюзу. В якості критеріїв оцінки використовувалися ціни на ходові товари і купівельна спроможність. Згідно з експертними оцінками, країнами в ЄС з найвищими цінами є Ісландія, Швейцарія і Норвегія. Тут запитувана вартість товару в середньому на 50% перевищує рівень цін в інших країнах ЄС. Далі, в порядку зменшення дорожнечі, йдуть Данія, Люксембург, Швеція, Ірландія, Фінляндія, Франція і Австрія. Країною знайлояльнішою ціновою політикою як для громадян, так і туристів є Болгарія, де вартість товарів і послуг приблизно в половину менша за середньоєвропейську. Найбільш дорогим містом в Європі вважається Цюріх в Швейцарії, а світовими лідерами високих цін стали Гонконг, Сеул, Токіо і Пекін. Тель-Авів визнаний найдорожчим містом Близького сходу, в 2018 році у відповідному рейтингу міст світу він піднявся з 17 на 16 місце. Тепер на 17-му місці серед міст світу з найбільшими фінансовими витратами жителів опинилася Москва.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…»
Весёлый Роджер
«Елена – 11 сентября 2020 - Нахую тебя крутить будут как на карусели и не тебе вафельному батончику чужой спермы ротяку рабочую,с дырявым рабочим очком на меня нехорошие слова говорить ,иначе ебало таки накрошат,от души и со всей злости,и не спрятаться тебе не скрыться под своим прокси?ты понял недоебаный?»
Весёлый Роджер
Ну ты же Шмуля вроде как тут пид МЛАДУЮ жинку Елену, почти 60-ричную, косишь - ну так значит ты ПЕРШИЙ! Таки я тоби пропускаю, до трамваю - «Аннушка уже разлила масло»! Ну давай, не тяни - отвечай - «Елена - …Америка с нами!» - а расскажи ка чем владеют семьи Кравчука, Кучмы, Ющенко... Чего молчишь? сказать нечего?
Ассенизатор
Как уже надоели эти шашни крыс с тараканами и пауками... Дихлофоса и ДДТ на вас нет, к сожалению.
Игбун Хохлов
Потому, что ты тупой хохлопидар. Крестоносцев в Чудском озере кто купал? Нэвжэ хохлоту?
Голубой патруль
У Витали сердце прихватило? Ай-ай-ай. Это все из-за фашизма! Нужно вести более здоровый образ жизни. Иначе могут больно ударить и отправить в нокаут в первом же раунде.
Антиелена
По частям прорвешься! Отдельно почки, отдельно селезенка. На Западе это нужно. Остальное все твое... - говно и мусор.