Стало відомо, коли американці підуть із Сирії

Спецпредставник президента США в коаліції по боротьбі з тероризмом Бретт Макгерк заявив, що армія США не піде із Сирії до остаточної перемоги над “Ісламською державою”. Наразі військові готуються до завершальної фази операції, пише британська газета The Independent. “Ми залишаємося в Сирії, увага приділяється остаточній перемозі над ІД. Ми поки ще не запустили остаточну фазу по боротьбі з “фізичним” халіфатом, це готується зараз”, – пояснив Макгерк. Орім цього, помічник держсекретаря у справах Близького Сходу Девід Саттерфілд заявив, що інформація про продовження участі США у військовій операції в Сирії вже передана Кремлю. “Ми там для перемоги, остаточної перемоги над ІД. І цей посил президент Трамп передав президенту Путіну”, – сказав Саттерфілд. Нагадаємо, 13 липня на сході Сирії неподалік кордону з Іраком коаліція США завдала ударіву районі міст Аль-Сусса й Багур Фухан. Тоді загинули щонайменше 54 осіб, серед яких 28 мирних жителів. За день до цього, сирійська влада повернула місто Дар’а, де в 2011 році почалося повстання проти Асада. Зазначимо, що коаліція під керівництвом США воює з бойовиками “Ісламської держави”, які залишились з обох боків кордону між Сирією та Іраком. У Сирії коаліція діє на підтримку сирійських демократичних сил (SDF), союзу ополченців, включно з курдами. Війна в Сирії триває з 2011 року. Росія втрутилася у вересні 2015-го. А в грудні минулого року значна частина російського групування залишила країну; залишилася авіабаза “Хмеймім” та база в місті Тартус. До того ж, біля берегів Сирії постійно перебуває оперативне з’єднання ВМФ РФ. За час конфлікту загинули 480 тисяч людей – військових, повстанців та цивільних. Половина жителів Сирії – 11 мільйонів – залишилися без домівок. П’ята частина сирійців утекли з країни.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!