www.unn.com.ua12 авг.

Стало відомо, скільки заявок на марші до Дня Незалежності уже надійшло до КМДА

До Київської державної міської адміністрації надійшло вже 5 заявок від громадських організацій та товариств про проведення парадів та двох маршів з нагоди відзначення у місті Києві 28-ї річниці незалежності України. Про це повідомили у КМДА у відповідь на інформаційний запит УНН. Станом на 8 серпня 2019 року до КМДА надійшло п’ять заявок на проведення акцій “Парад Нескорених” до Дня Незалежності України. Від громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Загін тероборони “Самооборона Києва”, БФ “Стіна народної пам’яті”, волонтерського об’єднання “Веста”, ГО “1 Сотня Самооборони Майдану”, ГО “Форум порятунку”. У всіх “Парадах Нескорених” зазначається по 10 000 людей. Зазначається, що Київське товариство політв’язнів та жертв репресій подало заявку на проведення “Маршу Гідності” до Дня Незалежності України. Зазначена кількість осіб — 70 осіб. Також ГС “Рух ветеранів України” планує провести акцію “Марш Захисників”, кількість учасників не зазначається. Окрім того, подана заява від посольства Латвійської Республіки в Україні на проведення акції “Балтійський шлях”, під час якої заплановано живий ланцюг та виступи. Зазначена кількість осіб — 150 осіб. ГО “Добровільне творче товариство” “Київський живопис” планує провести мистецький фестиваль “Київський живопис” до Дня Незалежності України. Кількість осіб не зазначається. За інформацією КМДА, на площі Конституції та оглядовому майданчику біля Маріїнському парку спецпроект “Сьогодні” хоче провести зйомки спецвипуску новин з нагоди Дня Незалежності України з прямими включеннями. У КМДА проінформували, що програма заходів, присвячена Дню Державного Прапора України та 28-ій річниці незалежності України, буде оприлюднена на офіційному веб-порталі київської міської влади після затвердження в установленому порядку.

💬 Последние комментарии
Хитро сделанный
Козаки - это славяне. Происходят они с правобережья... Никакого отношения к чурко-русне не имеют.
Серж
Насколько у рыбок короткая память. Сколько англосаксы уничтожили населения на планете, уже по второму кругу пошли, а то и по третьему, а эти дебилы всё ждут манны с неба. Идиоты, деграданты.
Серж
Класс!!!👍
Хитро сделанный
Американцы вступили во Вторую мировую войну после нападения японских камикадзе на Перл-Харбор.... Далее, смотрим, например, результаты исследований новгородцев от непатриотичного популяционного генетика Балановского и разбираемся кто же кому в этом мире настоящий славянин. Накатываем боевые сто грамм. Закусываем. И идем дальше. Деды ж воевали.
О, УКРАИНА, КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ КОКАИНА ДРУГ!
О, УКРАИНА, КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
И СЕРДЦЕ РВЁТСЯ В ИССТУПЛЕНЬИ: СОВСЕМ НОРМАЛЬНОЙ ЖИЗНИ НЕТ! КАК ЗАПЛАТИТЬ ЗА ОТОПЛЕНЬЕ, ЗА ГАЗ, ЗА ВОДУ И ЗА СВЕТ?
ВЛАДИМИР ВЫСОЦКИЙ - ГЕНИЙ 20-го ВЕКА!!!
ВАМ НЕ НУЖНЫ НИ БОМБЫ НИ СНАРЯДЫ! НЕ РАЗДУВАЙТЕ ВЫ ВОЙНЫ ПОЖАР! МЫ НАНЕСЁМ ВАМ, ЕСЛИ БУДЕТ НАДО, УЖАСНО ТЕРМОЯДЕРНЫЙ УДАР! (В.С ВЫСОЦКИЙ).