24tv.ua6 нояб.

Світ багатіїв похитнеться: що демонструє "райський" скандал із офшорами

Paradise Papers – сенсаційне розслідування Міжнародного консорціуму журналістів ICIJ щодо офшорних рахунків демонструє глобальні масштаби того, як світова політична та шоу-бізнесова еліта таємно збагачувалась, ухиляючись від сплати податків.

Викриття офшорних рахунків та імен їх власників, зібране у так званому "райському досьє" та опублікованому одразу 400 журналістами по всьому світу, демонструє, що відтепер ні політики, ні великі концерни, ні ті, хто порушує умови санкцій або ухиляється від сплати податків, не можуть покладатися на таємність своїх фінансових операцій, пише Sueddeutsche Zeitung. Зауважимо, що саме до цієї німецької газети у 2016 році потрапило понад 13 мільйонів секретних документів компанії Appleby, через яку і проводилися офшорні оборудки фігурантів Panama Papers, а згодом і Paradise Papers. Окрім імен більше 120 політиків із 50 країн світу, у списках розслідування ICIJ вказані такі всесвітньо відомі корпорації, як Nike, Apple, Uber, Facebook та ін. Економіст Габріель Цукман, який співпрацював із журналістами під час аналізу Paradise Papers, підрахував, що багатіям вдалося приховати в офшорах близько восьми трильйонів євро. Серед тих, хто отримував вигоду від діяльності офшорних компаній – мільярдери і представники аристократичний родин, підприємці, інвестори, шахраї і колишні політики, наприклад, екс-канцлер Герхард Шредер, а також компанії Sixt, Deutsche Post, мережа готелів Meininger, Siemens, Allianz, Bayer або Deutsche Bank, – йдеться у публікації. "Райський архів" демонструє рівень залученості промислово розвинених країн в офшорний бізнес, зауважує видання. Йдеться не лише про ухилення від сплати податків, а й про те, як приватні особи і концерни обходять закони, які заважають їм це робити. "Офшори мають наслідки для простих людей. Економіки країн недолічуються мільярдів, які повинні надходити в казну як податки і яких не вистачає, наприклад, на повноцінне функціонування соціальної сфери", – пояснює німецька газета. Однак розслідування Paradise Papers матиме масштабні наслідки, а його нові викриття боляче вдарять по усіх причетних і похитнуть світ багатіїв, констатує Sueddeutsche Zeitung. Після розслідування про офшори високопосадовців Panama Papers, нове розслідування журналістів отримало назву Paradise Papers. Серед імен у цьому розслідуванні – і президент України Петро Порошенко.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?