tyzhden.ua17 янв.

Тереза ​​Мей відхилила ідею асоційованого членства Великої Британії в ЄС

Вона підкреслила, що Brexit не означає відмови від «європейських цінностей».

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що країна не може вийти з ЄС наполовину, тому виключає варіант залишитися в ЄС в якості асоційованого членства. Про це вона заявила, виступаючи в Лондоні з промовою, присвяченою стратегії її кабінету з питання про вихід країни з ЄС. Водночас вона наголосила, що прагне до укладення нових угод про вільну торгівлю, як із ЄС, так і з іншими країнами. Мей пообіцяла продовжити співпрацю з країнами ЄС у сфері оборони і розвідки. Прем’єрка підкреслила, що голосування за вихід з ЄС не означає відмови від «європейських цінностей». «Ми залишаємо Європейський союз, але не Європу», – сказала вона. Тереза Мей у виступі заявила також, що навіть після того, як Велика Британія вийде з ЄС, Лондон підтримуватиме зовнішньополітичні пріоритети Брюсселя, зокрема реждим санкцій проти Росії за її дії в Україні і анексії Криму. Нагадаємо, під час референдуму 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit), що спровокувало підвищену волатильність на світових фінансових ринках. Того ж дня прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон оголосив про свою майбутню відставку в зв'язку з результатами референдуму. 13 липня Тереза Мей офіційно стала прем'єр-міністром Великої Британії. Високий суд Лондона постановив, що уряд Великої Британії не може самостійно запустити процес виходу країни з Євросоюзу. Для цього кабінету міністрів буде потрібно схвалення парламенту.

💬 Последние комментарии
е
что это за генератор случайных слов у тебя включился?))) к теме статьи и тому что тебе ранее писали ЭТО каким образом относится?
гули гули гули
по традиции начнут перетекать кадры. запах денег что-ли?
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО !!!
ДА ПРИБЕЙТЕ УЖЕ ЕГО! ЦЕЛЫЙ ДЕНЬ ТОЛЬКО И КУКАРЕКАЮТ ПРО ЭТУ ГЫДОТУ!
Антиелена
Грозная и смелая ты в сети только! Говно майданушное, пи@дуй на украмправду, там твое место.
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.