www.bbc.com13 июл.

Трамп розповів, що бачить на місці Терези Мей Бориса Джонсона

Дональд Трамп заявив, що Велика Британія, швидше за все, не зможе укласти договір про торгівлю зі США, якщо буде реалізований план "брекзиту", запропонований Терезою Мей. Також Дональд Трамп розповів, що вбачає у колишньому голові МЗС Британії Борисі Джонсоні "відмінного прем'єр-міністра". Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей сподівалася під час першого офіційного візиту американського президента до Лондона обговорити перспективи укладення договору про вільну торгівлю зі США. За її словами, "брекзит" дає шанс на економічне зростання як в США, так і в Великій Британії. Президент США також висловив надію, що незгідний з політикою Терези Мей колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон повернеться в уряд, оскільки, за словами Трампа, він був би відмінним прем'єр-міністром.

Копирайт изображенияREUTERSImage captionПротести проти Дональда Трампа у ЛондоніДаунінг-стріт поки ніяк не відреагувала на ці заяви Трампа. У четвер ввечері президенту Трампу з дружиною влаштували урочисте прийняття в Бленхеймському палаці в Оксфордширі, проте в розпал званої вечері з Терезою Мей надійшла новина про інтерв'ю, яке президент США дав британському таблоїду Sun. В інтерв'ю газеті Дональд Трамп заявив, що чернетка договору про відносини Великої Британії з Євросоюзом після "брекзиту" дуже відрізняється від умов угоди, за яку проголосували на референдумі. На питання про майбутнє торгового договору Трамп відповів, що укладена угода означає, що США швидше матимуть справу з ЄС, ніж з Великою Британією. Тож ця угода, ймовірно, вб'є торговий договір зі США.

Копирайт изображенияREUTERSТрамп підкреслив, що радив Терезі Мей, як правильно укладати угоду щодо "брекзиту", але не стала його слухати. Президент США також сказав, що тисне на ЄС, оскільки союз несправедливо поводився зі США в питаннях торгівлі. Британський уряд оприлюднив пакет пропозицій з розбудови довгострокових відносин з Євросоюзом. Однак після того, як тиждень тому урядовці досягли угоди за цим планом в резиденції прем'єр-міністра Чекерс, головні прихильники "брекзиту" - Борис Джонсон і Девід Девіс, вийшли зі складу уряду. Джонсон жорстко розкритикував стратегію прем'єр-міністра, заявивши, що "мрії вмирають, задушені нікому непотрібною обережністю".

💬 Последние комментарии
Елена
В музее как то я пыталась отсосать у египетской мумии , меня оттащили два. Рагуля охранника . Но до ареста дела не дошло , я быстренько дала им в жопу до приезда полиции и смылась , хе …
Луна -2
Маразм крепчает понемногу. У нашей Лены с головой Она наверное, считает. Бордель -романчик полковой.))))
Елена
Конечно нет,а что это?
Антиелена
А у тебя хоть есть мысли, Ленка-белка? Ты хоть балет от борделя отличаешь?
Золотарь
Ленка-целка-зрелка, а ты какой вид минета используешь?
Всему виною кокаин...
Опять нанюхался кокаина, болезный? 2-го февраля он с началом петних Олимпийских Игр поздравит! Однозначно!
Антиелена
"успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…" - это яйценюх, потрох и клоун? Желаю тебе, Ленка-сралка-давалка, тяжко работать в коленно-локтевой и получить свое заслуженное, геморойное... ну ты поняла!
Авторские статьи