znaj.ua22 июн.

У 2019 році запустять сімейне навчання для школярів

З 1 вересня стартує нова програма Міносвіти. Українським батькам запропонують спробувати так звану сімейну освіту.

Таку новацію запровадило Міністерство освіти, а зараз відповідне положення на прийнятті в інших відомствах, - повідомляє ТСН. Перейти на сімейну освіту зможуть всі бажаючі, достатньо лише написати заяву, а тому в МОН, з нового навчального року очікують на значне збільшення хоумскулерів (в перекладі - ті, хто навчаються вдома). В Україні змінили закон про індивідуальну освіту.

Повідомляється, що сьогодні в Україні таких дітей, які потребують віддаленого навчання 54 тисячі. За словами психолога, у якої двоє з трьох дітей навчаються вдома, хоумскулінг підходить не всім, і починати готуватися до такого переходу стоїть за півроку. Підготуватися, перш за все, повинні батьки, самі. Тому що, дуже часто саме батьки виявляються не готові. Не готові до такого навантаження, з яким вони стикаються.

"За новим законодавством, вважається індивідуальним сімейна освіта, екстернат та педагогічний патронаж. Педагогічний патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейне освіта – це тільки консультації та оцінки. Сімейне освіта та екстернат дуже схожі між собою, але різниця в тому, що на сімейне мають право всі, а екстернат – це винятковий перелік осіб", - розповідає державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Линник.

Щоб організувати сімейне навчання вдома, достатньо принести відповідну заяву в школу за місцем реєстрації. Приймати заяви від батьків почнуть уже з 1 вересня поточного року, коли запрацює відповідне положення. Після цього викладачі допоможуть скласти навчальний план і проведуть і з батьками, та учнем консультацію. Батькам та дітям слід бути готовими, що наприкінці семестру буде проведено оцінку вивченого матеріалу.

💬 Последние комментарии
е
Елена, твои америкосы совсем тупые..прям как ты.. причину от следствия не отличают...
е
ты за свои комментарии скажи.. КАК они относятся к теме статьи и тому о чем пишут?? ЗА СОБОЙ следи, склеротичка продажная...
е
т.е. ВСЕ остальное ТЫ подтверждаешь?)) т.е. БРЕХАЛА НАМЕРЕНО и еще утверждаешь тут что ВСЕГДА пишешь только правду и ТЕБЕ верить надо?))) БРЕХЛО ты склеротичное!!
е
так ТЫ написала ЭТО: "..В Берлине около 1700 советских танков немцы подбили и большинство фаустпатронами,а ты не знал?а Берлин нээто ещё не вся Германия,там много городов и поселков было и Чехословакия потом и до этого Польша,так шта., фашизм это твоё,родное..."??? ТЫ! и ЭТО БРЕХНЯ, что и было ТУТ только что ДОКАЗАНО!.. так что если у ТЕБЯ склероз - то ЗАПИСЫВАЙ ДУРА что и кому пишешь...
е
а при чем тут любишь-нелюбишь...ты про закон на Украине писала и ВСЕХ кто тебе указывал на обратное матами крыла? ТЫ! вот и отвечай за СВОИ слова! КТО ответил за нацистский марш в Киеве, профинансированный из ГОСБЮДЖЕТА? так говоришь нет нацизма в Украине??! ГОворишь на Украине закон есть??... ну-ну, брехло....
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?