У Чорнобилі масово вирубують дерева та вивозять у невідомому напрямку

У Чорнобилі проводиться масова вирубка дерев, незважаючи на заборону господарської діяльності. Про це повідомив в Facebook громадський діяч Ілля Кротенко, передає НАРОДНА ПРАВДА. За словами активіста, вирубкою дерев у Чорнобильському біосферному заповіднику займалися і раніше, але зараз масштаби досягли колосальних розмірів, що підтверджують місцеві жителі. Кротенко також повідомив, що частина вирубаних дерев відразу ріжеться на дошки, а відходи застосовуються на Іванківської ТЕС. З-за цього в околицях Іванкова, як стверджує активіст, спостерігається скачок радіаційного фону. У своєму відео Кротенко показує нинішню ситуацію в одному з районів Чорнобильської зони відчуження: видна чітка стежка, де їздили важкі автомобілі, спиляні дерева, які на місці сортують і маркують.

Він також уточнив, що ці дерева не тільки використовуються на електростанції, але і відправляються на меблевий завод в Житомирську область. Нагадаємо, у мережі показали масштаби нелегальної масової вирубки молодого лісу-кругляка в Карпатах в Івано-Франківській області. Вирубка проводиться, незважаючи на попередження президента Петра Порошенка про кримінальну відповідальність. А у Закарпатській області в Рахівському районі хочуть вирубати 14 тисяч гектарів лісу, заради будівництва туристичного комплексу.

💬 Последние комментарии
«Мы готовы…раздвинуть ноги»
Как министр обороны Европы Фундерляйн... оказалась ГИНЕКОЛОГОМ, ...плохим гинекологогом, который нигде непригодился
Глобус Украины
чего Зеленский засобирался в Лондон ? томущо!!! бывший министр 0бороны Украины, первый Клоун и герой АТО - Гелетей, отдает ему свою Лондонскую "Хатынку"...недорого! Непосильным трудом нажитую!
Бе-бе-бе
Не бойтесь! Царь уходит на север, в Арктику. Завоевание Арктики должно удовлетворить. Но пускать царя туда или нет - это уже другой вопрос. Возможно, что Арктику лучше защитить от российского имперализма.
Станиславский
Вот теперь верю! Хорошее кино получится!
Елена
Даже в благословенной Америке трагедии случаются с известными людьми, несчастный случай., очень жаль
Гость
И кто еще сомневался в помойности ЕСПЧ? Риторический вопрос.
Greenpeace
Приглашать можно всех, но все равно ничего хорошего из этого не выйдет. А самая лучшая демократия в лесах Амазонии. Вот это и есть настоящая, образцовая демократия!