aspekty.net21 окт.

У Держстаті повідомили кількість українців, які проживають в Україні

Чисельність населення країни з січня по вересень 2019 року скоротилася на 177 тисяч осіб. Станом на 1 вересня 2019 року в Україні проживало 41,806 млн осіб. Такі дані повідомили в Державній службі статистики, уточнивши, що в це число ввійшли всі громадяни, які не залишали країну на термін понад 12 місяців, інформує Ukr.Media. Якщо ж брати до уваги й тих, які виїхали за межі України на більший термін, чисельність населення складає 42,065 млн осіб. Для порівняння, роком раніше аналогічний показник, розрахований Держстатом, досягав 42,3 млн осіб. При цьому в країні спостерігається стійкий негативний демографічний тренд. На кожні 100 померлих громадян припадає всього 53 новонароджених. Скоротився і приріст населення за рахунок міграційних потоків, хоча і дуже незначно. З початку року чисте сальдо між кількістю вибулих та тих, що приїхали до країни людей склало 10,034 тис. осіб. В аналогічному періоді 2018 року цей показник був на 644 людини більше. Варто відзначити, що соціологи неодноразово висловлювали сумнів щодо наведених Держстатом розрахункових показників чисельності населення. Оскільки єдиний всеукраїнський перепис населення, на який спираються дослідники, проводився 18 років тому. Справжнє становище справ з демографією українці зможуть дізнатися не раніше кінця наступного року, після того як уряд проведе черговий переклик громадян. Під ці потреби в бюджет майбутнього року вже заклали 3,43 млрд грн.

💬 Последние комментарии
-------
дорогу зелёной энергетике!
Каменяр
Я звертаю увагу на брехню, яка ллється від кремлівських пропагандистів і ідеологів РУССКОГО МИРА.
Елена
Кто о чём,а Роджер о спирте,хе.и сраках,хе,за скрыньку молчит,заховав.
ера
луна...привет...не скатывайся до "шеплал"....бабушка моя рассказывала, что в 42-м...двух наших родственников немцы расстреляли...благодаря Вот ...таким..."вяселым" шептунам...БУДЬ ЗДОРОВА....и НЕ ОБИЖАЙСЯ...я тебе плохого не желаю...
Елена
Видно как ты любил свою страну,видно стазу ,потому я тебя так и люблю, металлорежущих, металлообрабатывающие станки производил ,один из лидеров был, самолётов сотни в год, кораблей разных тонажностей ,ну только супертанкеры не делал, карьерное оборудование, построил кучу атомных блоков, АвтоВАЗ хоть и мало ,но поставлял за рубеж и запомни падаль ,гнида йобанная всё,весь цикл производства был отечественным, ну кроме электроники, электроника местами была импортной.а по твоему только галоши,и ты хочешь втянуть нас обратно,в то доно о котором ты говоришь, козлоослик видит бог я когда нибудь тебя ,в случае войны,пристрелю как бешеную собаку,если будет война повторю.
Восток
Найкращiй армii у свiтi треба допомагати. Нашёл дураков, адвокат.
Гость
Опять еврей.