У Камеруні бойовики вбили 37 осіб

Жертвами бойовиків ісламістської організації "Боко харам" стали 16 силовиків і 21 мирний житель.

Про це повідомляє Анадолу з посиланням на місцеві ЗМІ. "У результаті збройного нападу бойовиків терористичної організації "Боко харам" у Камеруні загинули 37 осіб, у тому числі 21 військовий і 16 мирних жителів", - ідеться в повідомленні. Уточнюється, що трагедія сталася на острові Дарак, який лежить на озері Чад. При цьому співробітникам сил безпеки вдалося схопити 15 нападників. Угрупування "Боко Харам" (у перекладі з мови хауса - "західна освіта гріховна") діє в регіоні з початку 2000-х років. За даними Анадолу, з 2009 року жертвами екстремістів стали понад 20 тисяч осіб.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ОЙ лятили гуси ... :-)) "ой летіли дикі гуси ой летіли у неділю дощову пало пір’я на подвір’я закотилось, як повір’я у траву.."
ЛУНА -2
Горбатый не лепи горбатого ...))) зДЕСЬ ТАКИМ КАК ТЫ НЕ МЕСТО....Иди на Цензор - там тебе рады будут примут с распростертыми обьятиями.
Весёлый Роджер
Давай про компутеры побалакаем? Ну давай! Ты битом байты забиваешь коди по улицам гуляешь? Ты за тисипи чи за юдипи чи за пипи? Що сразу всрался з переляку и хвост повис як у шелудивой собаки!
Весёлый Роджер
Ну хорошо, бизнесмен ты хренов - хорошо! Писли победы над москалями куплю тоби цукерку! Ну хорошо - две цукерки! Согласен? Тоди гони карту - да побыстрее! Не то, ненароком, диду Шмуля снова придёт и весь тут форум щирым гивном засрёт!
Весёлый Роджер
Ты що там - сдурел чи з глузду з'їхал? Как это, шо у самого Хероя Украины - шляхтского жида Штефана и нима ученья? Ты думувай - коди брешишь такое! Я тебе могу сотни ссылок бросить - с речами ваших депутатов и других пиСдунов - щирых дегенератов - со словами ... "ученье Бандеры"!
Горбатый
Дай... А ты мне что? Я тебе много дал, а ты мне - ничего. Только словесный понос.
Горбатый
Зато ты умный! Как говорит твоя подруга двойная Луна - компьютерный гений... Она такая же умная как и ты. Это сразу видно. И еще стихи пишет свои чукотские, ну, эти самые, про словесный понос.