У Канаді хочуть відмовитися від "зимового" часу

Канадська провінція Британська Колумбія планує, що разом із трьома тихоокеанськими штатами США відмовиться від переведення годинників.

Про це заявив прем’єр-міністр Британської Колумбії Джон Хорган, повідомляє кореспондент Укрінформу. Він розповів, що надіслав листи губернаторам штатів Орегон, Вашингтон та Каліфорнія, запитуючи їх про ставлення до цієї пропозиції. "Між нами існує забагато економічних, культурних та соціальних зв’язків, аби один або два регіони були "розсинхронізовані" із іншими", - сказав Хорган. За його словами, Британська Колумбія готова як залишитися на стандартному тихоокеанському часі, так і перейти на постійній основі на літній час, однак, зробить це лише разом із трьома штатами США. Зазначимо, що законодавці із Каліфорнії, Вашингтона та Орегона вже внесли законопроекти, які б позбавили їх штати необхідності двічі у рік переводити стрілки годинників. Жоден із законопроектів, щоправда, ще не був ухвалений, і для набуття змінами чинності знадобиться ще й згода федеральної влади США. Натомість, у Канаді провінційна влада наділена достатніми повноваженнями для самостійної зміни часу без погодження із Оттавою. Утім, із 13 провінцій та територій Канада, лише Саскачеван повністю відмовився від сезонного переведення годинників. Як відомо, члени комітету з питань транспорту і туризму Європарламенту проголосували за відкладення скасування переходу на літній і зимовий час в країнах ЄС. Таким чином, останнє переведення годинників у ЄС має відбутися у березні 2021 року замість 2019-го, як це планувалося раніше.

💬 Последние комментарии
О, УКРАИНА, КАК ТЫ НИЗКО ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ УКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ - СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!!!
Золотарь
Отличная мысль Ленок! Придумано классно! Я даже согласен пожертвовать для статуи свои старые рваные кеды!
Игбун Хохлов
А если так? https://ic.pics.livejournal.com/grazy_gunner/16256730/553590/553590_original.jpg
е
надо было спросить у Блинкена о том чего это США столько войск держат у Мексиканской границы(а это действительно так) - ведь США наверняка хотят напасть на бедную Мексику, и ВСЕ видят концентрацию американских войск у мексиканской границы - так что это наверняка подготовка агрессии в сторону независимой Мексики!)))
Луна -2
Опечатка с моей стороны - признаю.
е
ТЕБЕ задали ПРЯМОЙ вопрос, причем НЕОДНОКРАТНО! шо ты вертишься как сопля на проволоке?? причем резня была устроена твоими "культурными" пьемонтцами...
Луна -2
Ребята-Хохлов и Сашко -я хотела бы вернуться туда, назад в СССР ...который мы потеряли.Вот в результате потери нашей родины мы и получили такое квази - не до государство..И Хохлов, к сожалению, украинство не уйдет так просто из... из этого горе- государства .Потому что это уже национальная идея вбиваемая в голову сотням маленьких граждан.Не нам с вами .а детям и внукам нашим.которые останутся здесь жить.
Авторские статьи