У Каїрах планують відкрити частину будинку культури

Вже взимку збираються відкрити спортивну залу в каїрському будинку культури Горностаївського району. Про це повідомив голова Любимівської ОТГ Сергій Коновалов. — Торік з державного бюджету були виділені кошти, за рахунок яких ми зробили капітальний ремонт частини покрівлі і замінили вікна у спортзалі та перехідній галереї каїрського БК. Тепер покрівля там не тече і майже все готове для відкриття спортзали: залишились лише внутрішні роботи, — прокоментував він. За його словами, будинок культури не працював більше 16 років. Після його закриття місцеві жителі його спробували розтягнути, а сама величезна будівля стала непридатною до експлуатації. Проте на подальший її ремонт коштів в бюджеті поки не передбачено. Нагадаємо, що на ремонтні роботи в каїрському БК у цьому році було витрачено понад 1,3 млн. грн. з держбюджету. Свого часу після ліквідації колишнього колгоспу цю будівлю викупило приватне підприємство. На баланс тоді ще Каїрської сільради його вдалося передати лише після тривалих судових розглядів у 2006 році. Проте сільрада була змушена прийняти рішення про консервацію споруди. Колишнє керівництво Каїрської сільради запевняло, що вдихнути нове життя в старий будинок культури реалістично тільки в його частину зі спортивною залою. Що, власне, і має шанс статися вже невдовзі.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Послушай маладая и умственно некрасивая ТП! Тебе уже сколько предлагали вариантов? Там тебя очень ждут! Повторяю: 1. на кулубнику у Поляндию; 2. Под гейропейский мост; 3. Модные клининговые компании; 4. Housekeeper. А больше, судя по твоим высерам, ты ни чего и не умеешь!
Не понял
Если реально сблизить власть с изберателем, то власть получит психическое расстройство. Если избератель получит власть с нужным ему качеством, то борьбу с властью можно будет прекратить. Если же власть хочет сохранить свое здоровье, то нужно прекратить игру во власть. И tertium, здесь, non datur.
Гость
Скорее всего Украина быстро проиграет в Гааге, по простой причине - беззаконие в Украине, будет много вопросов именно Украине, а не Россия.
Кот
Пусть покоится с миром,но,видимо собак он любил больше,чем людей!!!
е
..брехливая
Не понял
Очевидно, что власть тоже боится эффективных политических решений. Вот эта психическая особенность и может сблизить власть с изберателем.
Не понял
Украинцы не любят власть. Если действующую власть зарезать, то появится новая. Возможно, более сообразительная. Но это далеко не факт.
Авторские статьи