rubryka.com27 окт.

У Києві побудують комплекс з переробки листя

У Києві вже наступного року планується старт будівництва комплексу з переробки органічних решток (опале листя, скошена трава та зрізані гілки), в результаті чого вироблятиметься біогаз.

Таку інформацію оприлюднив депутат та голова постійної комісії з питань екологічної політики Київської міської ради Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook. «Підприємство включатиме три біореактори, де і перероблятиметься органічна сировина. За попередніми оцінками – це щороку близько 30 тон органіки, яку зараз комунальні підприємства зберігають на спеціальних майданчиках, де або компостують, або утилізують», – значиться у повідомленні. За словами депутата, відкриття комплексу дає одразу дві переваги: запобігаємо спалюванню листя та отримуємо біогаз і добрива, що залишаються після переробки органіки. До речі, крім листя і трави у комплексі можна буде перероблювати продукти харчування, жири та рідкі побутові відходи. Зазначається, що біогаз – це різновид палива, який утворюється в результаті розкладання органіки. В подальшому його можна перетворювати на електричну чи теплову енергію, або використовувати як пальне для автомобілів. До речі, в тій же Швеції, більшість громадського транспорту їздить саме на біогазі.

Представництво фінської компанії, яке займатиметься будівництвом, вже взяло зразки сировини (вологе і сухе опале листя та скошена трава) для проведення досліджень.

Вже найближчим часом київська влада планує побудувати кілька таких комплексів і зараз вивчає усі можливі локації.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи