У Копенгагені відкрили лижний схил на даху сміттєспалювального заводу

У Копенгагені відкрили штучний лижний схил, побудований на даху величезного сміттєспалювального заводу, який спалює відходи для виробництва тепла і електроенергії. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС. Завод Amager Bakke є одним з найбільш екологічно чистих у світі підприємств з переробки відходів завдяки технології, яка фільтрує його викиди.

Він був запущений в 2017 році, а в цю п'ятницю на його даху відкрили для публіки лижну зону. Проект розроблявся майже десять років і коштував 550 мільйонів євро.

"У Данії зовсім немає пагорбів або гір. Таким чином, ми прийшли до думки, що ми дійсно можемо створити штучну гору для гірських лиж", - говорить данський архітектор Бьярке Інгельс.

Дах здали в оренду фірмі Copenhill, яка управляє зоною відпочинку. Було вжито додаткових заходів бепзпеки, перш ніж людям дозволили кататися на лижах над сміттєспалювачем і паровою системою високого тиску. "Електростанція не обов'язково повинна бути якоюсь потворною коробкою, яка блокує види або відкидає тіні на сусідів. Це може бути найпопулярніший парк в місті", - вважає Інгельс. Схил знаходиться на висоті 85 метрів, його довжина становить 450 метрів. Очікується, що щорічно його відвідуватимуть близько 50 тисяч лижників. З даху заводу відкривається вид на місто, гавань і прилеглі підприємства важкої промисловості.

💬 Последние комментарии
Елена
Тебе что не скажешь,ты не веришь,как с тобой разговаривать?по себе судишь.
е
ну давай расскажи о производстве боеприпасов..ЧТО создано на Украине за ВОСЕМЬ лет типа агрессии, когда наличие боеприпасов просто необходимо... про минометы типа Молот убившие украинских вояк в РАЗЫ больше чем противника тоже расскажи... ну??
ЛУНА -2
В таком случае -я тоже желаю вам здоровья и ..врать здесь поменьше- Здесь никогда не было дур ..
Елена
А там две ипостаси, немножко кощунственно,я святая и Роджер чёрт,вот ера выбрала меня, разве не ясно?
е
изменится)) ...платить перестанут)) вот в ЭТОМ ВСЯ ты!.. потому от тебя НИ СЛОВА плохого о украинских олигархах-ворах, обкрадывающих население украины...
Елена
На Майдан надо ходить,к небесной сотне ,там герои.
Весёлый Роджер
Ну Шмуля, ну тупой троль, ну не меняй свои же мудацкие правила.... Ты же через БуКвУ писал ЗаГлАвНыМи пид своим.... клоном..... бабой.... "ерой"? ЭЙ пердунчик, ты шо - опять тяпнул фунфырик, эй свинорылый дебилик?