tsn.ua31 мар.

У ЛЬВОВІ ВРЯТУВАЛИ ПЕРШОГО СОБАКУ ЗАВДЯКИ БАНКУ КРОВІ ДЛЯ ТВАРИН

Він є першим у Західні Україні, де вже почали формувати свою базу чотирилапих донорів.

Песика врятували у Львові завдяки новому банку крові для тварин

врятували першого собаку завдяки новоствореному банку крові для тварин. Ледь живого цуцика поставили на лапи за допомогою переливання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двомісячну Грету вкусив кліщ, вона стала кволою і перестала їсти. "Сказали мені, що лишилося 25% здорової крові, і якщо не зробити переливання, вона просто загине", - розповіла власниця песика породи хаскі. У собачому притулку цуценяті влили еритроцитну массу, після чого Грета одразу ж почала одужувати. "За першу годину часу вона вже почала піднімати голову, пробувала навіть злізти зі столу маніпуляційного, а на четверту годину вона себе почувала просто ідеально", - розповів лаборант Тарас Басараб.

Ледь живого цуцика поставили на лапи за допомогою переливання. Львівський банк тваринної крові - перший у західній Україні, там уже почали формувати свою базу чотирилапих донорів. Потреба в них є постійно.

Якби не переливання, цуцик міг би загинути, бо медикаментозне лікування тривале, а Грета маленька і стан її був дуже тяжкий. Вона стала першим собакою у Західній Україні, якого врятували за допомогою банку крові. Його поповнила 3-річна кане-корсо Боні, котра вже врятувала двох псів, щоправда, тоді їм проводили пряме переливання – від собаки до собаки. "Так само, як ми приймаємо в дар чиюсь кров, ми повинні жертвувати, адже якщо ми не будемо цього робити, то не буде де її взяти, звичайно", - пояснює власниця собаки Євгенія Левіт.

Щоб стати донором, собаці має бути від 2 до 8 років, вона має бути щепленою і здоровою, а також важити не менше 25 кілограмів. Кров збирають у спеціальні контейнері, потім завдяки обладнанню розподіляють на необхідні складові, котрі вже й зберігають для переливання. Еритроцити в холодильнику можуть зберігатися 21 добу, плазма – рік. Великих запасів у банку крові не роблять, але мають список з десяти власників собак, які при потребі можуть стати донорами.

Ідея створити перший у західній Україні банк крові народилася менше року тому. Гроші на обладання, а це 275 тисяч гривень, збирали всім світом – влаштовували благодійні вечірки та фотосесії, друкували та продавали календарі з безпритульними собаками та ветеранами війни. Тепер за місяць ветеринари можуть рятувати від 5 до 30 чотирилапих пацієнтів.

💬 Последние комментарии
---
украинцы появились тогда.когда появились русские и белорусы.А до этого были просто восточные словяне Киевской Руси.Не Литовской не Белой а именно Киевской Руси.
Весёлый Роджер
Ахаха - МУДАК Шмуля сейчас только что признал преступления xoxловермахта против мирного населения Славянска!!! Дэ там СБУ??? Займитесь дрянью, шо признал обстрел из гаубиц 25 кг снарядами! ПРИ полном отсутствии гуманитарных коридоров!!! (это, чтоб ты про Чечню не пиСдил!) ЭЙ Шмуля, а как же это? Ведь получается, шо знали - значит твои офицеры щирые ПОДДОНКИ и Убийцы!!! «Елена -21-апреля 2020 - ... а вообще представить себе что украинские офицеры и солдаты умышленно били по гражданским, да ... нет конечно, это же преступление и все это знают, …»
Весёлый Роджер
За все погромы в РИ погибло менее 4000 евреев. Причём это чисто торговые разборки с греками. А за годы ВОВ на территории УкраиныЮ, профашисткими щирыми выродками было уничтожено более ПОЛ МИЛЛЬОНА евреев! ЭЙ Шмуля ТВАРЬ, ты рамцы-то не ровняй!
Весёлый Роджер
А Власов когда появился со своим воззванием? в 1944? А в плен попал в 1942? Таки два года вин думувал всё!? Эй МУДАК пердун русофобный! И кстати, его воззвание к народам России - это не русский язык, другая стилистика - это перевод с немецкого! А если тебе ТВАРИ к голове ствол приставить - ты же ридну мать задушишь - ДЕРЬМО ты продажное!
Весёлый Роджер
Что ты всё тут уколоть Россию пытаешься, МРАЗЬ пархатая скачущая на костях своих сородичей! Ты никак не ответишь на вопрос, Таки кто же уничтожил во Львыве более 30 000 евреев до прихода туда немцев? Тебе трудно набрать в Гугле - ""Львовская резня". Как украинские националисты уничтожали евреев".
Весёлый Роджер
МИЛЛИОННАЯ Квантунская армия!!! Так для справки!
Гость
Откуда у пIдорасiв лом ?😭
Авторские статьи